به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین حسن نمازی که روز گذشته به عنوان نخستین سخنران پیش از دستور پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری سخن می گفت، اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات 24 خرداد حماسه سیاسی را خلق کردند و اکنون وقت پرداختن و خلق حماسه اقتصادی از سوی مسوولان و دولتمردان است.

وی در عین حال تاکید کرد: دولت از نخستین روزهای فعالیت به این موضوع پرداخته و آن را در اولویت قرار داده است و رییس جمهوری با تاکید بر اقتصاد بدون نفت، گام هایی را در این زمینه برداشته است.

نمازی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، این دو حماسه را دو روی یک سکه دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری با درایت، پرچم حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را بلند کردند و بر ضرورت آن تاکید کردند.

نماینده مردم استان آذربایجان غربی به موضوع وحدت و همدلی بین مردم و مسوولان و ضرورت آن و هم بر انتقاد منصفانه از سوی منتقدان و نیز سعه صدر از سوی مسوولان تاکید کرد.

وی در نهایت پذیرش واقعیت موجود را شرط حرکت به سوی تعالی و پیشرفت جامعه دانست.

پانزدهمین اجلاس مجلس خبرگان رهبری از سه شنب به ریاست آیت الله «محمد رضا مهدوی کنی» در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد و تا چهارشنبه ادامه دارد.