به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان غربی، اسلام صادقی دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان غربی گفت: با وکلاء و مشاوران حقوقی توانمند آذربایجان غربی تفاهمنامه‌ای منعقد شده است، تا خدمات را با تخفیف یا کمتر از تعرفه مصوب به کارگران ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه در زمینه قانون کار و تامین اجتماعی توسط کارشناسان مشاوره حقوقی ارائه می‌شود، ادامه داد: افراد زیرپوشش خانه کارگر، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار و مجمع نمایندگان کارگری از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر قانون کار در سایر زمینه‌های حقوقی و جزایی مشاوره داده می‌شود، خاطرنشان کرد: تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی مجرب آذربایجان غربی برای تعامل با این مجموعه اعلام آمادگی کرده‌اند.

دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان غربی با اظهار به اینکه کارگران می‌توانند با مساعدت وکلا حقوق خود را در همه زمینه‌ها استیفا کنند، ادامه داد: هزینه سرسام‌آور زندگی کارگر را از تلاش برای رسیدن به حق خود منصرف می‌کند.

این فعال جامعه کارگری بیان کرد: افراد متقاضی برای بهره‌مندی از خدمات این بخش می‌توانند برای دریافت معرفینامه به واحد امور اعضای خانه کارگر مراجعه کنند تا مقدمات لازم در این ارتباط فراهم شود.