به گزارش خبرنگار برنا از ارومیه، از سوی مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی به مناسبت برگزاری پنجمین دوره مسابقات بین المللی كاراته در ارومیه، پیامی صادر شد.

در پیام استاندار آذربایجان غربی آمده است:

بسمه تعالی

ورزش مظهر تلاش، كوشش و اراده‌ی انسان در مسیر عزت، اعتماد به نفس، روحیه پهلوانی، اقتدار و سربلندی است و میادین ورزشی عرصه ظهور و بروز شکوفایی، توانمندی و استعداد های فکری، جسمی و روحی و تجلی ارزش ها و صفات برجسته انسانی اند.

اینجانب در آستانه برگزاری پنجین دوره مسابقات بین المللی كاراته در ارومیه كه پیام آور دوستی، اتحاد و همدلی، شور و نشاط و نشانگر پیشینه ی پهلوان خیزی این دیار قهرمان پرور است ضمن خوشامدگویی به تمامی مدعوین، امیدوارم برگزاری شایسته این مسابقات مهم بین المللی، خاطره ای نیکو و ماندگار را در اذهان به یادگار گذاشته و فرصتی برای بسط نشاط و شادابی عمومی و معرفی تاریخ، هویت و فرهنگ این سرزمین پاک باشد.

در پایان از تمامی دست اندرکاران برگزاری مسابقات تشکر و قدردانی نموده، عزت و سربلندی و توفیق روزافزون را برای ورزشکاران و ورزش دوستان علی الخصوص تیم ملی كاراته جمهوری اسلامی و تیم كاراته منتخب استان آذربایجان غربی از درگاه الهی مسئلت می نمایم.