سایت رسمی و تخصصی پنجمین دوره مسابقات بین المللی کاراته ارومیه راه اندازی شد.

دبیر کمیته اطلاع رسانی و رسانه پنجمین دوره مسابقات بین المللی کاراته از راه اندازی سایت رسمی این مسابقات به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی خبرداد.

به خبرنگار برنا از ارومیه به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی سجاد خوبدل دبیر کمیته اطلاع رسانی و رسانه پنجمین دوره مسابقات بین المللی کاراته از راه اندازی سایت رسمی این مسابقات به آدرس Karate-urmia.com خبر داد.

سجاد خوبدل خاطرنشان کرد: این پایگاه تخصصی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در امر اطلاع رسانی مسابقات فعال خواهد بود و مخاطبان این سایت میتوانند از آخرین اخبار، تصاویر و فیلم های مربوط به پنجمین دوره مسابقت بین المللی کاراته بهره مند شوند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان و دبیر کمیته اطلاع رسانی پنجمین پنجمین دوره مسابقات بین المللی کاراته تصریح کرد: این سایت روز پنجشنبه همزمان با آغاز رسمی مسابقات به طور رسمی توسط مسئولین در محل برگزاری مسابقات افتتاح و رونمایی می شود.

پنجمین دوره مسابقات کاراته بین المللی ارومیه - ایران از هفدهم الی نوزدهم اردیبهشت ماه جاری در ورزشگاه شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود.