در مسابقات تور تنیس زیر 14 سال آسیا بانوان تنیسور استانمان با درخشش خود توانستند به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

به گزارش خبرنگار برنا از ارومیه، با اعلام فدراسیون تنیس آسیا (ATF ) برگزاری ۳ هفته مسابقات تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا به کشورمان سپرده شد که بر این اساس استان های اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان غربی این رقابت ها را میزبانی می کنند که اصفهان به عنوان نخستین میزبان از ۳۱ خرداد لغایت ۷ تیر ماه پذیرای تنیسورهای آسیایی بود. در این مسابقات در بخش انفرادی بانوان ، شهرزاد بانی سعید توانست به عنوان دوم دست پیدا کند لاچین افشین چهارم شد و نیلوفر زینال پور به مقام ششم رسید، در بخش دوبل بانوان هم شهرزاد بانی سعید و لاچین افشین توانستند به مقام نائب قهرمانی برسند که هر سه ورزشکار توانستند جواز حضور در اردوی تیم ملی را که از اول مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شدرا به‌دست آورند.

همچنین دومین هفته رقابت های تور تنیس زیر ۱۴ سال آسیا از ۲۴ مرداد ماه سال جاری به میزبانی هیئت تنیس آذربایجان غربی برگزار می شود و تنیسورها در ۲ بخش دختران و پسران به مصاف یکدیگر می روند.

این رقابت ها به مدت یک هفته در ارومیه برگزار خواهد شد که تنیسورها در بخش پسران در مجموعه ورزشی شهید باکری و دختران نیز در مجموعه ورزشی تختی برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر روبرو می شوند.

بر این اساس تنیسورها تا ۴ مرداد ماه فرصت دارند تا از طریق سایت فدراسیون تنیس آسیا مراحل ثبت نام را انجام دهند و Sing in جدول مقدماتی از ساعت ۱۶ الی۱۸ مورخ 24/5/93 و Sing in جدول اصلی از ساعت ۱۶ الی ۱۸ مورخ 26/5/93در محل مسابقات انجام می شود و آخرین مهلت انصراف از ثبت نام در سایت ATF مورخ 11/5/93 است.