علیرضا رادفر که در نخستین روز نمایشگاه مطبوعات استان در محل نمایشگاه حضور یافته بود از تمامی غرفه ها بازدید کرد که در جریان این بازدیدها نکات و حاشیه های قابل توجه ای را شاهد بودیم.

علیرضا رادفر در جریان هفتمین نمایشگاه مطبوعات استان آذربایجان غربی، به مانند استاندار اما با صرف وقت از غرفه ها بازدید کرد. معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی سعی کرد از تمامی غرفه با دقت تمام گذر کند که باعث خوشحالی جامعه خبری شد.

علیرضا رادفر به کلمه امید اشاره کرد و گفت که نیاز امروز جامعه ما امید است و رسانه ها ابزار افزایش امید در جامعه کنونی جامعه هستند. رادفر با تاکید بر اینکه رسانه ها باید خدمات و دست آوردهای دولت را به درستی و بدون وارونه گرایی نشان دهند، خواستار صداقت در رفتار و انتظار منطقی و بدون حاشیه سازی از مسئولین استان را خواستار شد. وی گفت که مسیر استان در حال توسعه و پیشرفت است و بیشتز از هر زمان دیگری استان نیاز به آرامش دارد تا بتواند به اهداف کوتاه مدت و دراز مدت خود برسد.

از حاشیه های نمایشگاه هم میتوان به عدم حضور رادفر در غرفه سایت خبری تحلیلی ندای ارومیه اشاره کرد، وی گفت من در غرفه ای که اخبار منتشر شده آن وارونه نمایی میکند حضور پیدا نمیکنم.