به گزارش برنا از ارومیه، فردا تکلیف صعود یکی از چهار تیم صعود کننده به نیمه نهایی را دو تیم سایپای البرز و ارومیه در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه مشخص خواهند کرد که تیم ارومیه با توجه به بازی مطلوب و کسب نتیجه در بازی های خانگی، نیازمند حضور و حمایت تماشاگران ارومیه ای از این تیم محبوب آذربایجانی است.

 این دو تیم روز چهارشنبه در کرج به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان،سایپا و شاگردان فرهاد نفرزاده با حساب سه بر صفر و با نتایج 26 بر 24 ، 25 بر 21 و 25 بر 19 حریف خود را مغلوب کرده و در یک قدمی صعود، منتظر بازی برگشت خود در مهد والیبال ایران باشد.

سایپایی ها که در این فصل دچار تغییرات بسیاری شده بودند در این فصل همانند فصول گذشته چهره ای مدعی داشتند، در دیگر سو، تیم والیبال ارومیه نیز که در آخرین لحظات راهی این مرحله از بازیها شد امیدوار است با حمایت هوادارانش تکلیف صعود تیم چهارم به مرحله ی نیمه نهایی را به بازی سوم که در کرج انجام خواهد شد موکول کند.

در صورت صعود وهر یک از دو تیم، برنده ی دیدار داماش و کاله را برای صعود به فینال پیش روی خود خواهد دید.

به گفته تماشاگران حاضر در بازی رفت در کرج، تیم والیبال ارومیه بازی قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت و با نتایج نزدیک ست های بازی را واگذار کرد ولی با هدر دادن چندین سرویس در هر سه ست بازی، نتیجه گیری در این بازی را با مشکل روبرو کرده بود که ابراز امیدواری کردند که در ارومیه این نقیصه برطرف شود.