به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی، فرماندار چالدران در نشست مشورتی امور ایثارگران با اشاره به بركات ماه مبارك رمضان به تلاوت قرآن كریم و پرداختن به عبادات تأکید كرد و اظهار داشت: ماه مبارك رمضان ماه میهمانی خدا است سعی كنید در این ماه كه خداوند درهای رحمت خود را تمام و كمال بسوی بندگان خویش گشوده است از بركات معنوی آن استفاده كنید. 

احمدرضا قلیپور با اشاره به شهادت پنج نفر از غیور مردان و مرزداران در میله مرزی 193 چالدران گفت: خاك ایران اسلامی همچنان شاهد ریخته شدن خون شهیدانی است كه با عنوان سربازان گمنام امام زمان(عج) در جبهه های حق علیه باطل به مقام شهادت نائل می شوند و سرافرازانه به دیدار خداوند متعال عروج می كنند.

وی در نشست مشورتی ایثارگران بر تجلیل و تقدیر از حركات ایثارگرانه و ارج نهادن هر چه بیشتر به مقام شامخ شهیدان تاكید كرد و گفت: در راستای اشاعه فرهنگ شهادت و ایثار لازم است در جهت بزرگداشت مقام شهیدان و ایثارگران گامهای موثری در شهرستان برداشته شود.

علی اصغر كوهساری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان نیز با اشاره به فرار سیدن 26 مرداد ماه سالروز آزادی آزادگان عزیز ایران اسلامی گفت: فرصتی مغتنم به‌وجود آمده است كه در راستای بزرگداشت مقام شامخ شهیدان با پرپایی ضیافت افطاری و همچنین تقدیم هدایایی به رسم یادبود از ایثارگریهای آنان تقدیر و تشكر كنیم.