به گزارش خبرگزاری برنا، انجمن بی تاوان آذربایجان غربی که به صورت خود جوش توسط خانواده های معظم شهدا و آسیب دیدگان از تروریسم در استان تشکیل شده، این نمایشگاه را برپا کرده است.

عیسی قنبری، معاون امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان‌غربی در آیین افتتاح این نمایشگاه در ارومیه گفت: آمریکاییها از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دنبا دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند و به همین منظور اتحاد گروهک های ضد انقلاب را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

او افزود: از زمان استقرار نیروهای آمریکایی در عراق، اتحاد گروهک های تروریستی ضدانقلاب در دستور کار آمریکاییها قرار گرفت که گروهک های تروریستی پژاک و پ‌ک‌ک از جمله این گروهها هستند.

وی با اشاره به همکاری تنگاتنگ گروهک های تروریستی پژاک و پ‌ک‌ک، اظهار کرد: گروهک تروریستی پژاک فقط شعاری نو از گروهک های تروریستی دیگر است که در جنایت و ترور از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

قنبری با اشاره به جنایات گروهک تروریستی پژاک در منطقه گفت: ترور و به شهادت رساندن بیش از 225 نفر از هموطنان بیگناه استان تنها نمونه ای از فعالیت های تروریستی این گروهک معاند است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی استکبارگران، ضربه زدن به نظام اسلامی است، اظهار کرد: کشورهای غربی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به عناوین مختلفی، خواستار سلب پیشرفت ملت ایران اسلامی بوده‌اند ولی با رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، تمامی برنامه‌های استکبار نقش بر آب شده است.

وی خاطرنشان کرد: باید تمامی قوای خود را برای خدمت به امت اسلامی و مبارزه با تروریسم جهانی به کار ببریم.

قنبری با اشاره به ضرورت ایجاد نمایشگاههای مبارزه با تروریسم، گفت: این گونه نمایشگاهها بصیرت و آگاهی مردم را در خصوص ابعاد مختلف جنایات گروه های تروریستی را بیشتر می کند.

بر ساس این گزارش امروز ائمه جمعه و جماعات و روحانیان اهل سنت آذربایجان غربی ازعکسها و پوسترهای ارائه شده در این نمایشگاه دیدن کردند.

معرفی چهره واقعی فرقه تروریستی پژاک، شگردهای اغفال خانواده ها و گوشه هایی از اقدامات تروریستی این فرقه در استانهای شمال غربی کشور، از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

نمایشگاه ارمغان چته ها تا هشتم شهریور ماه در شهرهای یاد شده برای بازدید عموم دایر است.