به گزارش خبرگزاری برنا از کرج، سید علی آقازده شهردار کرج در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در کرج با بیان این مطلب افزود: بی شک نخستین سفر رییس جمهور و کابینه دهم به استان البرز منشا خدمات و برکات ارزنده ای در این استان تازه تاسیس خواهد بود.

وی ادامه داد: تشكیل استان البرز مهم‌ترین دستاورد دولت برای مردم این استان است و به همین دلیل شهروندان البرز قدردان تلاش‌های دولت خدمت‌گذار هستند.

آقازاده با بیان اینكه طی دو سفر اخیر رییس‌جمهوری و هیات دولت به كرج مردم استقبال كم‌نظیری از دكتر احمدی‌نژاد داشتند، گفت: در سومین سفر هیات دولت نیز مردم قدرشناس استان البرز با حضور گسترده مراسم استقبال بی‌نظیری را تدارك می‌بینند.

وی در ادامه گفت: اطلاع رسانی مناسب و بسیج تمام عوامل و امکانات مدیریت شهری برای برگزاری این حماسه بزرگ سبب شده تا مردم بی صبرانه منتظر حضور رییس جمهور و ابراز پیام قدردانی از نقش آفرینی موثر وی در استان شدن البرز باشند.

شهردار کرج خاطرنشان کرد:هم اکنون کلانشهر کرج با پیش بینی تمهیدات لازم مهیای این سفر تاریخی است.

تصویب پروژه های کلان عمرانی مطالبه مدیریت شهری کرج است

آقازاده در ادامه بیان کرد: هم اکنون بالاترین سرانه جمعیتی استان البرز در محدوده شهر کرج ساکن هستند که این امر بر لزوم افزایش خدمات دهی مطلوب می افزاید.

وی ادامه داد: کرج به دلیل همجواری با پایتخت با مشکلات فراوانی مواجه است و اجرای پروژه های عمرانی و زیرساختی در این کلانشهر ضروری به نظر می رسد.

آقازاده خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی نباید به سفرهای استانی به عنوان یک امر معمولی و اداری نگاه کنند بلکه باید ضرورت این سفر به بهترین نحو تبیین شود.

شهردار کلانشهر کرج تاکید کرد: این سفر فرصت مناسبی برای ارایه طرح های جامع و عمرانی در این کلانشهر است و لازم است مدیران شهری با سرعت برای تهیه و تدوین موانع موجود در مسیر پروژه ها و تدوین طرح های زیرساختی و کلان بکوشند.