به گزارش خبرنگار برنا در استان البرز، مصطفی محمد نجار در این مراسم گفت: دولت دهم اقدامات مطلوبی را در سراسر استان های کشور انجام داده و عمران و آبادی را به اکثر نقاط محروم به خصوص روستاها آورده است.

وی افزود: استان تازه تأسیس البرز نیز از این قاعده مستثنی نیست و پروژه ها و طرح های مختلف عمرانی در این استان در دست احداث و اجراست.

این مسوول خاطرنشان کرد: با توجه به وجود مناطق توریستی همچون طالقان، ساوجبلاغ و اشتهارد در محدوده این استان، می توان با اجرای پروژه های مختلف بستر گردشگری را در این مناطق فراهم کرد.

نجار در ادامه با اشاره به مشخصات پروژه دهکده هلجرد بیان داشت: 70 درصد جنگل کاری فاز اول و 65 درصد فضای سبز این پروژه به پایان رسیده است.

وزیر کشور اعلام کرد: امید است با اختصاص اعتبارات مورد نیاز شاهد اتمام این پروژه در آینده ای نزدیک باشیم.

صبح امروز رییس جمهور به همراه هیأت دولت به استان البرز سفر کرد تا علاوه بر سخنرانی در جمع پرشور مردم کرج، وزیران دولت دهم پروژه های عمرانی، آموزشی و .... را در بخش های مختلف افتتاح کنند.

هم اکنون جلسه کارگروه فرهنگ و هنر استان البرز با حضور احمدی نژاد و هیئت وزیران در محل استانداری در حال برگزاری است.

قرار است که بعد از اتمام این نشست، جلسه هیأت دولت با حضور تمامی مسوولان استان البرز و وزیران در محل استانداری برگزار شود.

در بخش دیگری بعداز ظهر امروز رییس جمهور با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و نخبگان استان البرز دیدار و گفت‌وگو می کند.