به گزارش خبرنگار برنا در کرج، مجید نامجو پیش از ظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری ساوجبلاغ افزود: باید با ایجاد شرایط لازم تا حد ممکن به سمت هرچه کوچک تر کردن دولت پیش برویم.

وی ادامه داد: البته این روند در کشور ما آغاز شده و باید تداوم داشته باشد تا بتوانیم شاهد آثار مطلوب ناشی از کوچک کردن دولت در کشور باشیم و به این ترتیب از میزان مشکلات کنونی کاسته شود.

این مسوول بیان کرد: هرچه که قابل واگذار شدن به بخش خصوصی و مردم است، باید واگذار شود.

وی عنوان کرد: دولت کنونی، کاهش مشکلات در زمینه های مختلف را دنبال می کند که از میان این زمینه ها می توان به بخش های اشتغال، مسکن، بیمه، گمرک و بانک اشاره کرد ضمن اینکه هدفمند کردن یارانه ها نیز دنبال شد.

وی خاطرنشان کرد: موضوع یارانه ها در خصوص حمل و نقل و صنایع به خوبی بررسی شده و دست اندرکاران این بخش ها نباید در این خصوص نگرانی داشته باشند.

نامجو یادآور شد: مردم در خصوص کمک به اجرای بهینه طرح هدفمند کردن یارانه ها وارد عمل شده اند و باید مسوولان نیز تلاش های خود را برای افزایش اثربخشی این طرح بالا ببرند.

این مسئول افزود: کشور ما منابع خوبی را در زمینه های مختلف در اختیار دارد و با چنین وضعیتی نباید جزو مصرف کنندگان بزرگ کالاهای وارداتی در جهان باشیم.

وی عنوان کرد: اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها آثار مطلوبی را به همراه دارد که بهینه کردن مصرف از این آثار مطلوب به شمار می آید.