نشست مجمع معتمدین شهرستان کرج با رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.

 به گزارش خبرگزاری برنا در این نشست که با موضوع بررسی مسائل مربوط به ورزش و جوانان تشکیل شده بود، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، قدرت الله شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان، قاسم پوستین دوز معاون توسعه امور ورزش و اعضای مجمع معتمدین شهرستان کرج در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در ابتدای این نشست که هشتاد و سومین جلسه مجمع معتمدین شهرستان کرج نیز به شمار می آمد، اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل مرتبط با ورزش و جوانان پرداختند.

در ادامه رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با ارزشمند خواندن جایگاه و کارایی مجمع معتمدین شهرستان کرج اظهار کرد: این مجمع عصاره ای از فضائل و خرد جمعی افراد با تجربه کرج در زمینه های مختلف است که می بایست تاثیر گذاری خود را در تمامی عرصه های مختلف شهرستان کرج نشان دهد و جا دارد به خاطر وجود چنین جمع دلسوزی به شما، مسئولین و عموم مردم این شهرستان تبریک گفت.

وی با تاکید بر لزوم تشکیل مجمع خیرین ورزشی ساز، بیان کرد: بنده معتقدم امروزه ساختن یك ورزشگاه و سوق دادن جوانان به سمت و سوی ورزش، کمتر از ساختن مسجد و یا مدرسه نیست چرا که همواره ثابت شده جوانانی که ورزش می کنند کمتر در دام بزهکاری های اجتماعی و مسائل غیر اخلاقی اسیر می شوند.

گل محمدی با اشاره به همکاری خوب شهرداری در بحث توسعه ورزش استان، خاطر نشان ساخت: همواره این مسئله را گفته ام که تنها ما متولی ورزش نیستیم و دیگر ارگانها و نهادها نیز در این راستا تاثیرگذارند و می بایست برای حل مشکلات ورزش و توسعه آن تلاش کنند.