رییس سازمان بهزیستی کشور از حمایت های ویژه دولت تدبیر و امید در حمایت از خیران طی 3 آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا همایون هاشمی با بیان این مطلب در مراسم واگذاری 95 واحد مسکونی به معلولان و زنان سرپرست خانوار استان البرز اظهار داشت: باید با ایجاد بسترهای مناسب برای جذب مشارکت های مردم و خیرین به ساخت مسکن نیازمندان و معلولان بپردازیم و امیدواریم با حمایت های دولت و خیرین در 3 سال آینده شاهد جهشی مناسب در برنامه ها و خدمات بهزیستی باشیم.

وی افزود: حضور رییس جمهوری ایران در جمع خانواده های نیازمند و معلولان کشور نشان از توجه دولت تدبیر و امید به این قشر و رصد مشکلات آنان است.

هاشمی با اشاره به اینکه تا پایان امسال 4 هزار واحد مسکونی نیازمندان و معلولان تحت پوشش بهزیستی آماده می شود، تاکید کرد: با مشارکت خیرین در کشور این واحدها تکمیل و به صورت رایگان به افراد واجد الشرایط واگذار می شود و به واسطه عملکرد مناسب دولت، خیرین و مردم نیز پای کار آمده و همکاری های خوبی را با بهزیستی آغاز کرده اند.

وی با بیان اینکه حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان معلول مهمترین اولویت سازمان بهزیستی در سطح کشور است، یادآور شد: حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان معلول از مهمترین اولویت های سازمان بهزیستی است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: برای جلب اطمینان خیرین و مردم کارکنان سازمان بهزیستی باید رفتار و خدمات دهی مناسب به معلولان و خانوارهای نیازمند داشته باشند.