مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری البرز از آغاز به کار نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در راستای تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا صمد بهزاد با بیان این مطلب اظهار داشت: این طرح در قالب نمایشگاه طرح ضیافت از تاریخ 11 تیرماه در محل ورزشگاه انقلاب باغستان کرج به مدت 12 روز فعال خواهد بود.

وی افزود: در این نمایشگاه کالاهای اساسی با قیمت مصوب و سایر کالاها با تخفیف 15 درصد زیر قیمت بازارعرضه می شود.

بهزاد تصریح کرد: در طول برگزاری نمایشگاه، بازرسان مقیم تعزیرات حکومتی نظارت لازم بر نحوه عملکرد غرف را به عمل خواهند آورد.

گفتنی است همچنین کلیه فروشگاه های زنجیره ای ( رفاه، فرهنگیان، اتکا، کوروش و پروما) و فروشگاه های منتخب اتحادیه های سوپر مارکت داران و خواربار فروشان در ایام یاد شده نسبت به توزیع کالاهای اساسی سهمیه این اقدام می نمایند.

شایان ذکر است به منظور تنظیم بازار ایام ماه مبارک رمضان مقرر شده است تا طرح پایش بازار از مورخ 1/4/93 توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری اتحادیه های صنفی تا مورخ 6/5/93 به مرحله اجرا در آید.

این نمایشگاه با محوریت اتاق اصناف استان و همکاری سازمان های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و با حضور واحدهای تولیدی - توزیعی و صنوف در فضایی به مساحت 5000 متر و 70 غرفه انجام می پذیرد.