رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان فردیس اعلام کرد: همزمان با ایام الله دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 700 ویژه برنامه در مناطق مختلف این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا مهندس مهدی مهرور با بیان این مطلب در دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان فردیس افزود: دهه مبارک فجر ، دوران بیداری و رهایی ملت ایران اسلامی از بند استکبار است و جشن های این ایام باید با شکوه هر چه تمام تر و با حضورگسترده اقشار مختلف مردم برگزار شود.

وی گفت: اگر امروز ایران اسلامی همچون نگینی در بین کشورهای اسلامی می درخشد و در عرصه های مختلف سیاسی، علمی، فرهنگی و اجتماعیبه دستاوردهای مهمی دست یافته به برکت انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

وی اظهار داشت: کمیته های 24 گانه ستاددهه فجر این شهرستان با حضور فعال تشکل های مردمی تشکیل شده و فعالیت خود را جهت اجرای هر چه با شکوه ایام الله دهه فجر آغاز کرده اند.

فرماندارشهرستان فردیس در ادامه افزود: برنامه های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با رویکرد فرهنگی و بصیرتی جهت آگاهی بخشی به آحاد جامعه انجام می شود و کمیته های مختلف این ستاد تلاش دارند تا از این فرصت جهت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده کنند.

وی گفت: با توجه به شرایط خاص منطقه و نیز موج عظیم اسلام هراسی و اسلام ستیز ی اروپا و غرب ، برگزاری با شکوه برنامه های دهه فجر امسال از اهمیت بالایی برخوردارمی باشد.

وی تصریح کرد: دهه مبارک فجر بهترین زمان برای بیان دستاوردهای انقلاب برای مردم به ویژه جوانان است تا بدانند این انقلاب بارنج، تلاش و مجاهدت مردان و زنان سرافراز ایران به دست آمده و در راه پیروزی آن هزاران شهید تقدیم اسلام شده است.

مهندس مهرور یادآور شد: با برنامه ریز ی صورت گرفته و همت اعضای ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از 700 برنامه فرهنگی، سیاسی،اجتماعی و مذهبی در این ایام در مدارس، دانشگاه ها، حسنیه ها و مساجد، و دیگر اماکن عمومی شهرستان فردیس برگزار می شود.

وی از حضور پرشور مردم در ویژه برنامه های دهه مبارک فجر و به خصوص راهپیمایی 22 بهمن به عنوان مشت محکمی به دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد.