سی امین جشنواره موسیقی فجرهمزمان با تهران در استان البرز از 25 تا 30 بهمن ماه میزبان 5 گروه موسیقی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، اجراهای استان البرز در یک سانس واقع در سالن سیروس صابر اداره کل برگزار می شود.

25 بهمن ماه در اولین روز جشنواره گروه دیبا به سرپرستی فردین علایی ساعت 19 در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برنامه اجرا می کند.

همچنین 26 بهمن ماه ساعت 19 گروه موسیقی خنیا در سالن سیروس صابر این استان برنامه دارد.

اجرای 28 بهمن ماه به گروه رسا به سرپرستی مظفر نبیلی و رهبری رامیار بهزادی اختصاص دارد که ساعت 19 در سالن سیروس صابر به صحنه می رود.

29 بهمن ماه ساعت 19 نیز گروه آوا به سرپرستی افشین جلیلی ضیائیان و رهبری سینا خیرآبادی در سالن سیروس صابر برنامه دارد و در روز 30 بهمن، آخرین اجرای جشنواره ساعت 19 از گروه ساوالان به سرپرستی قربانی اصل و خوانندگی محمد مولایی و اسماعیل داداش زاده در تالار شهیدان فلاح نژاد ارائه می شود.

گفتنی است گروه کنسرت موسیقی دیبا در دو بخش چهارگاه و همایون، با اجرای قطعاتی از فردین علائی، محمد پورطهماسبی، صمد شهبازی، با تنظیمی بسیار زیبای از بهرنگ امیر مفیدی برگزار خواهد شد.

در این اجرا؛ قطعاتی نظیر چهارگاه بامداد، شیون ، هفت ضربی، آواز چهارگاه ، بداهه نوازی سنتور و همچنین قطعات همایون بشنو از نی ، گذار ، آواز شوشتری ، شهریاران ، بداهه نوازی کمانچه اجرا خواهد شد.