به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، ایرج بیگدلو معاون عمرانی استاندار اردبیل در مراسم افتتاح پروژه‌های عمران شهری منطقه سه اردبیل با حمایت از موضوع مدیریت واحد شهری در پیشبرد اهداف شهرداری اظهار داشت: ما آمادگی داریم در صورت تامین اعتبارات از ردیف‌ها و محل‌های مختلف شهرداری‌ها را در حد توان یاری کنیم.

ایرج بیگدلو گفت: یقین داریم که شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل از انسان‌های پاکدست، توانمند و متخصصی هستند که سعی می‌کنند به تعهدات خود عمل کرده و هر حرکت آنان منشا خیر و برکت باشد.

وی ضمن اشاره به اعتبار 122 میلیارد تومانی شهرداری اردبیل در سال جاری بیان كرد: با این روندی که در بحث هزینه‌ای و درآمد برای شهرداری اردبیل به دست آمده است انتظار می‌رود بسیاری از تعهدات شهرداری اردبیل در سال جاری محقق شود.

او ابراز داشت: از نمایندگان مجلس نهم انتظار داریم هر چه سریعتر قانون مدیریت واحد شهری را به سرعت تصویب و برای اجرا به دولت ابلاغ کنند.

بیگدلو تصریح كرد: بنده نیز معتقدم اجرای آن با تصویب مجلس بسیار ضروری است و مجموعه استان و حتی دولت مصمم هستند تا این اتفاق مبارک و میمون رخ دهد.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر طرحی در 32 بند تدوین و به مجلس ارائه شد که در آن دغدغه‌های شهرداری‌ها به روشنی قید شده بود و حتی در آن در قالب مدیریت واحد شهری راهنمایی و رانندگی، دستگاه‌های خدمات‌رسان و آموزش و پرورش بایست زیر نظر شهرداری‌ها اداره می‌شد که این طرح تاکنون در مجلس مسکوت مانده است.

این مسئول ادامه داد: امیدواریم با همت نمایندگان مجلس نهم این طرح بعد از بحث و بررسی در کمیسیون شوراها به تصویب نهائی رسیده و برای اجرا به سرعت ابلاغ شود.