به گزارش خبرگزاری برنا از اردبیل، مهدی خدمتی مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل اظهار داشت: در این نمایشگاه تولیدکنندگانی از استان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، فارس، قم و اصفهان به همراه تولیدکنندگانی از استان اردبیل جدیدترین محصولات خود را شامل لوستر، صنایع چوبی، انواع فرش، مبلمان را به همراه لوازم خانگی به نمایش گذاشتند.

مهدی خدمتی با اشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه‌ها خود بهترین فرصت در حمایت از تولیدات داخلی است گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی ما به جد سعی کردیم در نمایشگاه‌ها از تولیدکنندگان داخلی دعوت کنیم تا شاهد عرضه محصولات خارجی در این نمایشگاه نباشیم.

وی بیان كرد: در این نمایشگاه، کالاها و اجناس عرضه شده داخلی با 20 درصد تخفیف به مشتریان ارایه می‌شود و تا 17 شهریور ماه این نمایشگاه عصرها از ساعت 15 تا 22 برای بازدید عموم در نظر گرفته شده است.

او با اعلام اینکه در نیمه اول سال نمایشگاه‌ها به صورت منظم و با کمترین اشکالات برگزار شد، بیان کرد: برای نیمه دوم سال نیز بیش از 12 نمایشگاه متنوع پیش‌بینی و تدارک دیده شده است تا از این فرصت برای ارایه توانمندی‌های تولیدکنندگان داخلی استفاده کنیم.

خدمتی در پایان خاطرنشان کرد: چنین نمایشگاه‌هایی با استقبال عموم مردم مواجه می‌شود چرا که قیمت نمایشگاهی با قیمت بازار تفاوت‌هایی دارد که این خود به تشویق علاقمندان برای حضور در نمایشگاه کمک می‌کند.