به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، مجید خدابخش که در جریان بازدید از واحد تولید کننده ابزارآلات در اردبیل سخن می گفت، افزود: حمایت از هراقدام مثبت و روبه جلو در حقیقت کمک به حفظ استقلال و خودکفایی کشور و توسعه استان است و لذا مدیران مربوط باید پرداختن به این امر را تکلیفی مهم برای خود بدانند.

خدابخش حرکت به سمت کاهش وابستگی تولید به وام های کلان را هم لازم دانست و ادامه داد: امیدواریم با همت مضاعف و کار مضاعف تولید کنندگان، وضعیت کارخانه ها به درجه ای برسد که نیازی به تسهیلات بانک ها نداشته باشند.

استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود، مردمی کردن اقتصاد را لازمه تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: برخی زیرساخت ها مانند برق، امکانات ارتباطاتی و مخابراتی و... در حد مطلوبی در استان وجود دارند و امیدواریم با تلاش بدنه اجرایی دولت در استان، بخش دیگری از زیرساخت‌ها در منطقه به سرعت ارتقا یابد تا انگیزه فعالان بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در استان اردبیل افزایش یابد.

گفتنی است در جریان بازدید استاندار از این واحد تولیدی و دو مجموعه صنعتی دیگر، تصمیمات لازم برای رفع بخشی از مشکلات کاری آن ها گرفته شد.