به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، نادر سقا در جلسه ستاد اوقات فراغت کانون‌های مساجد در اردبیل افزود: بالا بردن کیفیت برنامه‌های اوقات فراغت و اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های گوناگون و مفید در این عرصه از دیگر اولویتهای کانونهای مساجد استان است.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اردبیل اظهار کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت برای نسل آینده بزرگترین حرکت مدیریت جهادی است که می‌تواند آثار مثبت به همراه داشته باشد.
وی تقارن ایام ماه‌های شعبان و رمضان و نیز دهه کرامت در فصل تابستان را فرصت بسیار مغتنمی برشمرد وگفت: برای بهره‌مندی از فیوضات این مناسبت‌ها برنامه‌ریزی‌های خاصی انجام داده‌ایم و مدیران کانون برای جذب و حضور نوجوانان و جوانان به مساجد تلاش ویژه‌ای داشته باشند.
سقا اضافه کرد: در سال‌های گذشته کم توجهی به فعالیت‌های فراغتی خواهران در برنامه‌ریزی‌هامشهود بود ولی تشکیل واحد بانوان در دبیرخانه موجب شده که توجه به فعالیت‌های فراغتی بانوان نیز منسجم‌تر شود و شاهد بهبود فعالیت‌ها و همکاری بانوان با دبیرخانه کانون‌های مساجد استان باشیم.
وی از عقد تفاهمنامه با دستگاه‌های اجرایی مختلف خبر داد و گفت: در سال گذشته با 25 دستگاه اجرایی تفاهمنامه به امضا رسید که امیدوارم در سال جدید نیز این تفاهمنامه افزایش داشته باشد.