به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، در این مراسم ، صفت‌الله دلشاد شهردار سابق خلخال و سرپرست فرماندار سابق گرمی در دوره اصلاحات به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان اردبیل منصوب شد.
در این مراسم معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: ظرفیتی که امروز شهرداری‌ها در حوزه عمرانی و خدماتی از آن برخوردار هستند مناسب است اما همچنان توصیه می‌کنیم که شهرداری‌ها در کسب منابع درآمدی و خوداتکایی به شکل پایدار تلاش و جدیت کنند.
علی آذرنژاد اظهار کرد: سازمان همیاری‌های شهرداری باید پشتیبان و همراه این مجموعه باشد تا با مشارکت در طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری بتواند برای بهبود فرایند خدمات‌رسانی اقدامات و برنامه‌ریزی‌های جدی را انجام دهد.
وی احیای این سازمان را با بهره‌گیری از توان نیروهای متخصص و هدف‌گذاری درست در رسیدن به برنامه‌های عمرانی و خدماتی تحول‌آفرین بیان کرد و افزود: انتظار این است تا شهرداری‌ها بتوانند با بهره‌گیری از ظرفیت سازمان همیاری‌ها در اجرای پروژه‌های اساسی و زیربنایی تلاش و جدیت لازم را انجام دهند.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل در پایان سخنان خود به مدیرعامل جدید این سازمان توصیه کرد: با توانمندی بالای اقتصادی و بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فضایی فراهم آورد تا بیش از گذشته بتوان راهکارهای درست و صحیح را در انجام مسئولیت‌ها و ماموریت انجام داده و کارها سامان پیدا کند.