نادر فلاحی در گفتگو با خبرنگار برنا در اردبیل،افزود: با انتصاب ایشان وجلب همکاری ومشارکت دیگر کارشناسان و پیشکسوتان، هیئت والیبال استان در بخشهای اجرایی و آموزشی تقویت می شود.
وی گفت:هیئت والیبال استان اردبیل مرحله دوم استعدادیابی را از آبانماه در دو بخش دختران و پسران و در سه مقطع سنی نونهالان ،نوجوانان و جوانان آغاز می کند.
وی اظهار کرد: در این طرح که با همکاری آموزش و پرورش استان برگزار می شود و تمامی دست اندرکاران هیئت و مسئولان کمیته ها سهیم هستند، تلاش می کنیم دامنه گزینش تیمهای منتخب را گسترش داده و در نتیجه به تعداد بیشتر نخبگان این رشته پرطرفدار دست یابیم.
فلاحی گفت: در اقدامی ابتکاری مسئولان کمیته های هیئت والیبال استان اردبیل در بخش آقایان و بانوان توسط اعضا انتخاب می شوند، این امر منجر میشود که کمیته ها در انجام امور از انسجام وهمدلی بیشتری برخوردار باشند.
وی اضافه کرد: درحال حاضراعضای کمیته داوران متشکل از پیشکسوتان و داوران والیبال استان، ناصر رجبی را بعنوان مسئول کمیته داوران هیئت انتخاب کردند و تلاش می کنیم دیگر کمیته ها نیز از طریق انتخابات مسئولان خود را معرفی نمایند.
رییس هیئت والیبال استان اردبیل از راه اندازی خانه والیبال استان در آینده نزدیک خبر داد وافزود: این هیئت همکاری نزدیکی با اداره کل دارد و در جلسات مشترکی که با مسئولان ورزش داشتیم مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص ایجاد و راه اندازی خانه والیبال استان اردبیل قول مساعد دادند.
وی به خبرنگار برنا گفت: در صورت راه اندازی خانه والیبال استان علاقمندان این رشته می توانند علاوه بر بهرمندی از تجهیزات وامکانات مناسب، در بخش نرم افزاری نیز از دوره های مدون آموزشی و دانش افزایی و همچنین کلاسهای پیشرفته مربیگری و داوری برخوردار شوند.