به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل ، مدیر کلّ دفتر امور بانوان، در این مراسم که به مناسبت روز « انقلاب اسلامی، استحکام خانواده، زنان و سبک زندگی ایرانی – اسلامی، در محلّ مجتمع فدک برگزار گردید، افزود: در طّی این یک سال، برنامه ها را در حالی پیش بردیم که از بند 100 قانون بودجه ی سال 92 یعنی تخصیص 1% اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی به امور زنان و خانواده، محروم بودیم.
موسوی، ضمن تشکّر از همراهی و همدلی استاندار محترم و کلیّه دستگاه های اجرایی در پیشبرد برنامه های این دفتر،احصای چالش ها در حوزه ی زنان و خانواده را یاد آور شد و گفت : از همان ابتدای کار، به بررسی مشکلات این حوزه و نیازسنجی پرداختیم تا برنامه ریزی ها، کارساز و مفید واقع شود. موسوی تصریح کرد: تمامی برنامه های اجرا شده از طرف این دفتر، با هماهنگی و نظر سنجی از دستگاه های ذی ربط بوده است.
مدیر کلّ دفتر امور بانوان و خانواده ی استانداری، ضمن تقدیر و تشکّر از استانداراردبیل، در خصوص تربیت مدیران زن در استان گفت : انتصاب یک مدیر کلّ زن و دو معاون مدیر کلّ زن، در دولت تدبیر و امید را به فال نیک می گیریم و امیداواریم که در انتصاب های بعدی نیز از این قشر 50 درصدی استان، استفاده گردد.