به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، هفته چهاردهم لیگ دسته یک (جام آزادگان) امروز با برگزاری دیدار تیم های شهرداری اردبیل واستقلال اهواز در ورزشگاه تختی اردبیل پیگیری شد و تیم شهرداری اردبیل با نتیجه 3 - 0 میهمان خود را شکست داد.
تیم شهرداری اردبیل در این دیداربازی خوب و شایسته ای در هر دو نیمه به نمایش گذاشت و برغم تلاش بازیکنان تیم حریف و حملات پراکنده آنها توانست در بیشتر اوقات صاحب توپ و میدان باشد و با کسب پیروزی شیرین هواداران دو آتشه خود را خوشحال به خانه فرستاد.
تلاش شهرداری اردبیل و حملات خطرناک این تیم در نیمه اول و در دقیقه 37 نیتجه داد و هادی باغانی توانست زننده گل اول شهرداری اردبیل در این دیدار باشد.
در ادامه بازی و در نیمه دوم محمد ربیعی با ایجاد تغییرات توان تهاجمی تیم را افزایش داد و این امر موجب شد تا حملات شهرداری افزایش یابد و این تیم در دقیقه 75 با گلزنی موسی شهبازی مهاجم فرصت طلب خود مزد حملات مداوم خود را گرفت و با نتیجه 2 بر صفر از میهمان اهوازی خود پیش افتاد.
پس از گل دوم، اشتیاق یاران پرانگیزه و جنگنده شهرداری اردبیل برای گلزنی کم نشد اما اقبال بلند تیم اهوازی با همراهی تیر دروازه مانع از گلزنی یاران سرخ پوش شهرداری اردبیل شد برغم خوش شانسی یاران اهوازی و با جلو کشیدن بازیکنان تیم استقلال اهواز برای جبران شکست، این تیم توانست از غفلت بازیکنان استقلال نهایت بهره را برده و در دقیقه 87 و این بار توسط علیرضا قاسمی به گل سوم دست یابد.
شهرداری اردبیل با این برد شیرین با 14 بازی و کسب 20 امتیاز در رده پنجم جدول مسابقات گروه الف لیگ دسته یک (جام آزادگان) قرار گرفت.
تیم شهرداری اردبیل در بازی بعدی، روز یکشنبه 3 اسفندماه ماه در شیراز میهمان تیم فوتبال فجرسپاسی این شهر خواهد بود.