به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان،مسابقات کشوری پیاده روی بزرگسالان در گروه بانوان به میزبانی این هیات و کمیته ورزش بزرگسالان برگزار شد که سه ورزشکار اصفهانی توانستند روی سکو بروند.

رئیس کمیته ورزش بزرگسالان استان اصفهان در این باره گفت: 25 و 26 مهرماه میزبان مسابقات پیاده روی بزرگسالان در گروه بانوان بودیم که سه نفر از تیم هفت نفره استان توانستند در رده سنی اول و پنجم به مدال برسند.

مهدی زمانی افزود:ملیحه بختی و زهرا رحیمی در رده سنی 35 تا 39 سال به مدال طلا و برنز دست پیدا کردند و ایران فرخ نژاد نیز در رده سنی 55 تا 59 سال به مقام دوم رسید.

وی ادامه داد:در این دوره از رقابتها 13 تیم بالغ بر 60 نفر ورزشکار و سرپرست از سراسر کشور حضور پیدا کردند که از میزبانی اصفهان رضایت کامل را داشتند.

رئیس کمیته ورزش بزرگسالان با بیان اینکه مسابقات در 9 رده سنی برگزار شد خاطر نشان کرد:در پایان به نفرات برتر هر 9 رده سنی از سوی فدراسیون حکم و مدال قهرمانی اعطا شد،این افراد نیز برای حضور در اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات آسیایی ژاپن به فدراسیون معرفی شد.

مهدی زمانی ضمن قدردانی از امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزشهای همگانی استان اصفهان که بهترین شرایط را برای میزبانی و اسکان شرکت کنندگان فراهم ساخت یادآور شد:در این دوره از رقابت ها نسرین شاکری فرد نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان به عنوان سرپرست مسابقات و بهاره عبادت سرپرست تیم استان اصفهان بودند.