به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، علیرضا میرواحدی که با ایجاد تغییرات در هیات کشتی استان اصفهان و کنار رفتن داوود شیران در مرداد ماه سال 91، به عنوان سرپرست هیات کشتی استان اصفهان منصوب شد در مجمع انتخاباتی این هیات که آذر ماه امسال برگزار شد توانست با کسب اکثریت آرا گوی سبقت را از رقبای خود برباید و به عنوان رئیس هیات کشتی استان اصفهان فعالیت خود را ادامه دهد.

عملکرد میرواحدی در دوران حضورش در هیات کشتی همواره مورد انتقاد برخی پیشکسوتان این رشته قرار داشت تا جایی که تعدادی از این پیشکسوتان برای جلوگیری از انتخاب وی به عنوان رئیس هیات در مجمع انتخاباتی، به وزارت ورزش و جوانان نیز رفته و نامه های اعتراض آمیزی تنظیم کردند. در نهایت در آخرین هفته های حضور محمدرضا محمد جواهری در اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مجمع انتخاباتی این هیات که بارها به تعویق افتاده بود برگزار شد و میرواحدی توانست با پیروزی بر رقبایش به عنوان رئیس این هیات انتخاب شود.

در حالی که هرازگاهی صحبت هایی مبنی بر برکناری میرواحدی در محافل ورزشی شنیده می‌شد بالاخره این اتفاق رسماً اعلام شد و با انتشار خبر انتصاب رسمی محمد باقر شایسته به عنوان سرپرست هیات کشتی استان اصفهان، برکناری میرواحدی از این سمت تأیید شد.

انتخاب شایسته پیرو پیشنهاد مدیركل ورزش و جوانان استان اصفهان و موافقت فدراسیون كشتی صورت گرفته است. وی یکی از کاندیداهای احراز پست ریاست هیات بود که در این انتخابات حاضر نشد.