به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان و به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سردار مجتبی فدا، در جمع اعضای شورای قشر بسیج رسانه استان اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بسیار هوشمندانه فرمودند که فرهنگ همچون هوا است، آلوده و سالم بودن آن، بسیار بر سلامت ما افراد یک جامعه تاثیر گذار است.

وی افزود: در بحث عزم ملی معتقدم که مصداق بارز آن بسیج است و بسیجیان این پتانسیل را دارند که فعل عزم ملی را به خوبی صرف کنند.

فدا عنوان کرد: انتظار رهبر معظم انقلاب تشکیل یک جبهه فرهنگی از همه آحاد مردم به منظور مقابله با هجمه‌های دشمن است و اصحاب رسانه می توانند زمینه های تشکیل این جبهه را فراهم کنند.

وی تصریح كرد: این نکته که آمریکا دشمن ماست، را همه ی دولت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران قبول دارند.

فدا خاطرنشان کرد: برخورداری از ظرفیت و قابلیت بی نظیری چون دیانت و ولایت فقیه برای محور بودن در کشور ایران باعث می شود که سرنوشتی چون سوریه، عراق، مصر و لیبی برای ایران اتفاق نیافتد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تصریح کرد: امروز خط مقدم ما از اهواز، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و کردستان به سواحل مدیترانه رفته است،چرا که تفکر اسلامی و انقلابی نظام ایران در آنجا به خوبی مشهود و پابرجا است، در آن سرزمین‌ها همچون سوریه فعلی افراد به نیابت از تفکر و باورهای اسلامی و انقلابی و ضد استکباری نظام ایران می جنگند.

وی افزود: امروز دفاع از مرزهای تفکری دینی-اسلامی در همه جای جهان یک وظیفه است و با این وجود عده‌ای متاسفانه عمدا یا از روی غفلت، دفاع از مردم سوریه و حمایت از آنها را توسط حاکمیت ایران زیر سوال می برند.

فدا عنوان کرد: جبهه فرهنگی در دفاع و حمایت از نظام، آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی و مسئولینی که در دفاع از ولایت گام برمی دارند، باید تشکیل شود و سریعا اقدام کند، ما باید به دنبال ظرفیت سازی برای مقابله با دشمن برویم.

وی اضافه کرد: دشمنان و خائنان نظام به دنبال درگیری داخلی بین مسئولان، مردم و دولت با یکدیگر هستند، جبهه فرهنگی باید با این چنین توطئه‌هایی مقابله کند.