به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در خطبه های نماز جمعه کاشان گفت: عملکرد متناقض رهبران آمریکا در برخورد با ایران نشانه سردرگمی سیاسی آنهاست.

آیت الله نمازی اظهارکرد: رییس جمهوری آمریکا از یکسو به مقام معظم رهبری نامه نوشته و نهایت احترام و تواضع را در برابر رهبری اعلام می کند.

وی افزود: از سوی دیگر وی به کنگره آمریکا نیز نامه نوشته و ایران را به عدم رعایت حقوق بشر محکوم و خواستار ادامه تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران می شود.

وی تاکید کرد: این تناقضات نشان می دهد آنها از یکسو به دلیل اقتدار جمهوری اسلامی ایران و از سوی دیگر از جانب صهیونیست ها و نتانیاهو تحت فشارند و به همین دلیل به رغم کشتار هزاران انسان در سوریه و تخریب صد ها خانه بر سر ساکنین در فلسطین ، ایران را بی هیچ دلیل، نشانه و مدرکی به عدم رعایت حقوق بشر متهم می کنند.

آیت الله نمازی تاکید کرد: هرچه جنایت هست زیر سر نخست وزیر رژیم صهیونیستی است و این رژیم غاصب برای گرفتن انتقام و سوءاستفاده از اوضاع جهان اسلام در بحرین و سوریه و عراق برای غصب مسجد الاقصی خیز برداشته است.

وی جسارت صهیونیست ها را به دلیل نبود حامی مردم فلسطین بین کشورهای عربی دانست و افزود: فقط ملت ها هستند که از فلسطینیان مظلوم و مسجد الاقصی حمایت می کنند.