بیخ دیواری و گردوبازی دهنوی! (سایت گل)
حرف‌های قاسم دهنوی درباره انتقاد بهروز رهبری‌فرد و این‌که او را نمی‌شناسد باعث شده تا خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس علیه او موضع بگیرند. مرتضی فنونی‌زاده از جمله این پیشکسوتان است. فنونی‌زاده که در دهه ۶۰ یکی از ارکان اصلی خط دفاعی پرسپولیس بود، می‌گوید: «این دهنوی بچه کجاست؟» به او می‌گوییم اصلیتی مشهدی دارد. فنونی‌زاده می‌گوید: «همین‌جوری بنویس که من می‌گویم. وقتی دهنوی در مشهد بیخ دیواری و گردو بازی می‌کرد، بهروز کاپیتان پرسپولیس بود! به نظرم دایی باید دهنوی را از تیم اخراج کند تا او درس عبرت بگیرد.»

مشاور سیاه آقای رضازاده (افکارنیوز)
قصه وزنه برداران المپیکی و مغضوب ماندن آن‌ها همچنان ادامه دارد و خبری از برطرف شدن مشکلات نیست. نکته جالب توجه و مغفول مانده پرونده وزنه برداران المپیکی به تصمیم گیری‌های پشت پرده‌ای مربوط می‌شود که توسط مشاور رسانه‌ای رضازاده اتخاذ و رییس فدراسیون خورانده می‌شود. مشاوری که هر روز صبح در فدراسیون وزنه برداری حضور پیدا می‌کند و در ازای حقوق چشمگیر نزدیک به سه میلیونی و رانت‌های شخصی دیگر، برنامه روزانه رضازاده را به آقای رییس دیکته می‌کند! نکته قابل ذکر اینکه مشاور رضازاده یکی از نشریات روزانه دولتی که وابسته به صداوسیماست را نیز به بنگاه خبری رییس فدراسیون تبدیل کرده و فضا و جریان رسانه‌ای لازم را در خصوص اتفاقات وزنه برداری از طریق این رسانه هدایت می‌کند. اما موضوع مهم و مورد بحث، سیاست اتخاذ شده در خصوص وزنه برداران المپیکی است. سیاستی که حسین رضازاده را مجاب کرده تا تحت هیچ شرایطی از مواضع خودش کوتاه نیاید و کوچک‌ترین قدم مثبتی در راستای حل شدن مشکلات وزنه برداران المپیکی بر ندارد. حتی زمانیکه محمد عباسی وزیر سابق ورزش نیز برای فیصله دادن مشکلات پادرمیانی کرد، آقای مشاور مانع تصمیم جدیدی شد و با تهدید و جریان انداختن بحث عقب نشینی و کوتاه آمدن رضازاده و باقری و ترویج ورزشکارسالاری، از شکل گیری این اتفاق شیرین جلوگیری کرد. جالب اینکه مشاور رضازاده با این ادعا که بهداد سلیمی قصد حمله به رکورد یکضرب رییس فدراسیون را دارد، موجی از دلهره و نگرانی را برای رضازاده بوجود آورده و او را برای پافشاری بر مواضعش مصمم کرده است.

محمد نوری جانشین جباری شده بود! (رادنیوز)
ماجرا به اردوی پرتغال برمی گردد که طبق پیش بینی قبلی لغو شد. شنیدیم کارلوس کی روش فهرست ملی پوشان را برای برپایی اردو در پرتغال در اختیار فدراسیون قرارداده بود که در این میان نامی از مجتبی جباری ستاره ناراضی سپاهان دیده نمی شد. گویا سفر عجیب جباری از اصفهان به تهران و بی انگیزگی این بازیکن، سر مربی حرفه ای و بی رودربایستی کشورمان را وادار کرد تا نام ستاره فصل گذشته استقلال را از تیم ملی خط زده و محمد نوری کاپیتان پرسپولیس را جایگزین جباری کند. البته محمد نوری نیز در فصل جاری چندان آماده و سرحال نشان نداده ولی به هر حال از نظر کی روش، کاپیتان پرسپولیس بهترین جانشین برای جباری به شمار می رود. محمد نوری در آخرین لیست کارلوس کی روش جایی نداشت اما به نظر می رسد این روزها به شدت مورد توجه کارلوس کی روش واقع شده است.

ستاره محبوب پدرش را از خانه بیرون انداخت! (بولتن نیوز)
ماجرا از این قرار است که یک ستاره خیلی نازنین مدتهاست از همسرش جدا شده و به همراه برادرش که او هم شرایط مشابهی دارد و متارکه کرده، کنار پدر و مادر خود زندگی می کند. به تازگی والدین این بازیکن مشهور و برادرش که او هم فوتبالیست بوده، با یکدیگر دچار مشکل شده اند و آقای ستاره و برادرش به جای حل این مساله و آشتی دادن پدر و مادر در یک حرکت عجیب و تاسف برانگیز پدر بازنشسته شان را از منزل شیک و مدرن خود بیرون کرده اند! گویا وساطت بستگان و اقوام آقای ستاره نیز بی فایده بوده و فعلاً پدر این بازیکن در یک آپارتمان کوچک و استیجاری و به دور از خانواده خود زندگی می کند تا یک روزی پسر معروف اش کوتاه بیاید! که فوتبالیست بداخلاق مقصود ما خیلی محبوب است و تمایل چندانی به مصاحبه با خبرنگاران ندارد و ... راستی برخلاف پسوند فامیلی اش در تهران زندگی می کند و بسیار هم پولدار تشریف دارد!

حضور بی‌دعوت علی‌آبادی در جلسه صالحی! (نامه نیوز)
نخستین نشست سرپرست وزارت ورزش با روسای فدراسیون‌ها شب گذشته در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در حالی که پیش از این اعلام شده بود محمد علی‌آبادی، رئیس کمیته ملی المپیک برای حضور در این نشست دعوت نشده و بهرام افشارزاده حضور خواهد داشت، اما دقایقی پس از آغاز مراسم علی آبادی در جلسه حضور پیدا کرد. این حضور در حالی انجام شد که هیچ دعوت رسمی از سوی وزارت ورزش برای او انجام نشده بود و حضور بدون دعوت رئیس کمیته ملی المپیک همه حاضران را شگفت زده کرد.

انصراف اسپانسر به خاطر نبی و ترابیان! (قانون آنلاین)
فدراسیون باید مراقب باشد اسپانسرهایی که برای حمایت از تیم ملی پا پیش گذاشته‌اند مثل اسپانسر قبلی منصرف نشوند. از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد که همراه اول حاضر بوده مبلغ 7میلیارد تومان به فدراسیون کمک کند اما به خاطر اختلاف نظر بین نبی و ترابیان این توافق به هم خورده است. ترابیان گویا به کفاشیان مشاوره داده که برای اینکه فدراسیون بتواند حقوق کی‌روش را تامین کند، از همراه اول بخواهد کمک مالی‌اش را دلاری پرداخت کند که این درخواست مورد مخالفت طرف قرارداد قرار گرفته و اسپانسر منتفی شده است.

آقای رویانیان، این هدایتی‌‌ همان هدایتی است (سایت گل)
رابطه‌های سینوسی محمد رویانیان در فوتبال ایران این زمینه را فراهم می‌کند که هر لحظه منتظر یک اتفاق جالب در باشگاه پرسپولیس باشیم. ابتدا مشکل شدید علی دایی و بعد از آن صحبتی جنجالی در مورد علی کریمی، البته مشکل او با علی کریمی از زمانی آغاز شد که حسین هدایتی پس از انتخاب جادوگر به عنوان یکی از ۳بازیکن بر‌تر آسیا یک دستگاه ۲۰۶به کریمی هدیه داد. این مساله به کام رویانیان خوش نیامد تا برای مدتی بیانیه‌های شدید‌اللحن علیه هدایتی منتشر کند. رویانیان در ۱۷آذر ۹۱مصاحبه‌ای علیه هدایتی انجام داد و گفت: «این حرف قرآن است، خانه‌ای که عنکبوت می‌سازد سست‌ترین خانه‌هاست. دوستانی که دیوار فوتبالی درست می‌کنند باید بدانند که این دیوار بسیار سست است...» حالا سوال اینجاست آقای رویانیان، آیا حسین هدایتی مبلغ میلیاردی خلعتبری را هم از بیت‌المال هزینه کرده است؟ آیا بازهم دارد شو بازی می‌کند؟ محمد رویانیان در آخرین مصاحبه خود حسین هدایتی را یک پرسپولیسی متعصب و ایرانی وطن‌پرست نامید، همچنین رویانیان در مصاحبه سال قبل خود گفته بود: «من مجبورم برای روشن شدن اذهان عمومی پرده‌هایی را کنار بزنم تا معلوم شود چه کسی شو بازی می‌کند. کسی که میلیارد‌ها تومان پول بدهکار است، برای قهرمانان ماشین می‌خرد تا شو بازی کند.» این در شرایطی است که خود سردار رویانیان پس از پایان المپیک با قهرمانان المپیک و پارالمپیک قرار داد امضا کرد و البته با آن‌ها عکس‌های فراوان انداخت. تمام آن قهرمانان ایران در حال حاضر از رویانیان طلبکار هستند و این نشان می‌دهد که استفاده تبلیغاتی از قهرمانان ملی رشته‌های بی‌پول ورزش ایران در چند سال گذشته وسیله‌ای برای مطرح شدن مدیران فوتبالی شده است!