سرپرست فدراسیون سوارکاری نگاه مثبتی به اتفاقات اخیر ورزش دارد و مدعی است که موجی از امیدواری در بین اهالی ورزش به راه افتاده است. محمود حیدری برنامه ها و تصمیمات اخیر سرپرست وزارت ورزش و جوانان را عامل شکل گیری این موج مثبت می داند و در این خصوص توضیح می دهد. 
 
*نگاه شما به برنامه های دکتر صالحی امیری چیست؟ 
برنامه های ایشان بسیار امیدوار کننده بوده و برای جامعه ورزش و خدمتگزاران این عرصه جالب توجه بوده است. دکتر صالحی نظرات پایه ای نسبت به ورزش دارد و نگاه فرهنگی، اخلاقی و رویکرد برنامه محوری داشته و همه این ها مباحثی هستند که دررسیدن به اهداف مورد نظر تعیین کننده است.
 
*در خصوص تصمیمات اخیر ایشان چه نظری دارید؟
ایشان تصمیمات خوبی اتخاذ کردند که قطعا در ورزش ماندگار خواهد شد. به نظر من باید این فرصت را مغتنم شمرد چون ایشان علاوه برنگاه ویژه ای که دارند، ارتباط خوبی با مسئولان رده بالای دولت داشته و که می تواند از آن در جهت توسعه و گسترش ورزش همگانی و قهرمانی استفاده کند.
 
*منظور از تصمیمات ماندگار، تاسیس فدراسیون بانوان است؟
تاسیس فدراسیون بانوان یکی از این تصمیمات است که قطعا به رشد و پیشرفت ورزش بانوان که بخش عظیمی از جامعه را تشکیل می دهند، کمک می کند. ضمن اینکه ایشان برنامه ریزی کلانی برای تخصیص بودجه انجام داده اند که واقعا بی سابقه بوده و قطعا عدالت را در بین فدراسیون های ورزشی برقرار می کند.

*این تصمیم امیدواری زیادی را هم برای بانوان بوجود آورده است؟
مسلما با اجرایی شدن این تصمیم بسیاری از مشکلات بانوان برطرف می شود و خصوصا به لحاظ بودجه و امکانات توجه بیشتری به آن ها خواهد شد تا با فراغ بال بیشتری برای کسب موفقیت تلاش کنند.

*فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نیز حمایت چشمگیری از برنامه های دکتر صالحی داشته اشت.
برنامه های جامع دکتر صالحی قابل دفاع است و امیدوارم که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای مثبت خودشان، زمینه تحولی عظیم را در ورزش ایران فراهم کنند.