مشکل قلبی ارثی و خطر مرگ برای صادقیان! (عصر خبر)
صادقیان با اصرار به ادامه فوتبال با جان خود بازی می‌کند. سه چهارسال پیش وقتی قرار به چکاپ پزشکی تمام بازیکنان تیم اصفهانی می شود، پزشک تیم درحین چکاپ متوجه بیماری قلبی بازیکن می شود و این موضوع را به مسئولان باشگاه اطلاع می دهد. مسئولان باشگاه هم از بازیکن می خواهند یک باردیگر برای چکاپ دقیق تر وکامل تر پیش پزشکی که به او معرفی می شود، برود ولی بازیکن جوان سرباز می زند و همین امتناع او ازمعاینات پزشکی، مسئولان وقت باشگاه را به یقین می رساند که بازیکن جوان مشکل اساسی دارد. موضوع را با سرمربی وقت تیم درمیان می گذارند و از او می پرسند که آیا حاضراست عواقب بازی دادن به این بازیکن در جریان مسابقات لیگ را بپذیرد؟ و سرمربی هم با صراحت اعلام می کند که حاضر به چنین کاری نیست وهنوز یادش نرفته که "پدر همین بازیکن جوان" چگونه وسط زمین جان داد ... مادر بازیکن را می خواهند و موضوع را به او اطلاع می دهند وعواقب بازی کردن پسرش را به او متذکر می شوند ولی درنهایت تعجب، مادربازیکن به مسئولان باشگاه می گوید که هیچ مشکلی با بازی کردن پسرش ندارد و حاضراست کتبا امضا کند و اجازه بدهد و جالب تر اینکه می گوید "ازفوتبال بازی کردن پدرش که چیزی به ما نرسید، لااقل ..." گویا همه اطرافیان پیام صادقیان از موضوع بیماری ارثی او خبر دارند و حتی مدیربرنامه های او هم از این موضوع بی اطلاع نیست. بعد از انتشار خبر مشکل قلبی پیام صادقیان و اینکه این بازیکن نباید دیگر به ادامه فوتبال فکر کند ستاره پرسپولیس نسبت به این خبر واکنش نشان داد و مدعی شد که در منتشر شدن این خبر باشگاه ذوب آهن نقش اصلی را داشته چرا که آنها هنوز هم به دلیل از دست دادن او ناراحتند. صادقیان که پیش از این از سوی سعید آذری به دلیل اینکه گفته بود مسلمان و حدادی فر را به پرسپولیس می آورم، «کوچولو» خطاب شده بود در واکنش به این خبر گفت: «من احساس می کنم چون سال قبل ذوب آهن بودم،‌ جدایی ام برایشان سنگین تمام شده و حالا برایم حاشیه درست می کنند. نمی دانم این حرف ها را از کجا درمی آورند اما فکر می کنم کار باشگاه ذوب آهن باشد. قبل از هرفصل همه بازیکنان تست پزشکی می دهند و اگر مشکلی داشتم مشخص می شد. این حرف ها شایعه ای بیش نیست. خوب است سالمم و این همه حرف درست می کنند؛‌ اگر مشکلی داشتم،‌ اعدامم می کردند. در هر بازی 15 کیلومتر می دهم، ‌چطور می شود مشکل قلبی داشته باشم؟ مشخص است ذوب آهنی ها ناراحتند که مرا از دست داده اند و این حرف ها درست می کنند.»

پرسپولیس به دنبال جانشین برای حقیقی و محمدی (قانون آنلاین)
عملکرد نیلسون درون دروازه پرسپولیس آنقدر خوب بوده که دیگر کسی حالی از علیرضا حقیقی و رضا محمدی نمی پرسد. رضا محمدی که از وقتی دید حقیقی به پرسپولیس بازگشت، ساز رفتن کوک کرد. حقیقی هم خیلی صبر کرد تا بلکه به او بازی برسد اما این اتفاق نیفتاده و او که فعلا تیم ملی را هم از دست داده به دنبال این است که در نیم فصل از پرسپولیس جدا شود و جایی برود که بتواند بازی کند. به همین دلیل باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب دروازه بانی برای جانشینی نیلسون است. با عملکردی که نیلسون داشته بعید است فعلا دو دروازه بان ذخیره پرسپولیس فرصتی برای بازی کردن به دست بیاورند.

نوروزی: پرسپولیس نمی تواند برای من تعیین تکلیف کند! (بانک ورزش)
باشگاه پرسپولیس تا حالا گزینه های زیادی را پیش روی باشگاه ذوب آهن گذاشته تا بتواند محسن مسلمان را در نیم فصل به خدمت بگیرد. در واقع پرسپولیسی ها آتش به نیمکت ذخیره های خود زده اند تا بتوانند در ازای دادن دو تا از نیمکت نشینان خود مسلمان را سرخپوش کنند. بعد از مطرح شدن حضور غریبی و خانزاده حالا اسم نورمحمدی و هادی نوروزی هم به این جمع اضافه شده است. شنیده می شود هادی نوروزی واکنش خوبی به این موضوع نشان نداده و از حضور در ذوب آهن استقبال نکرده است. او در این گفته: «مسئولان پرسپولیس نمی توانند به من بگویند به کدام تیم بروم و برای من تعیید تکلیف کنند. هر تصمیمی که خودم بخواهم می گیرم و کسی نمی تواند به زور مرا به تیمی بفرستد.»

شایعه خداحافظی پولادی از فوتبال (قانون آنلاین)
زخم کوچک در پای مهرداد پولادی برای او دردسر بزرگی را ایجاد کرد و باعث دوری طولانی مدتش از فوتبال شد. شایعه شده بود که به دلیل تزریق کورتون در پای پولادی وی شرایط دشواری پیدا کرده و حتی نمی تواند بدود. یکی از بازیکنان گمنام فوتبال که مصدومیتی مشابه پولادی را تجربه کرده، ادعا می کند استخوان پشت پاشنه پولادی 110درجه چرخیده و او وضعیت خطرناکی را سپری می‌کند که شاید منجر به خداحافظی همیشگی و اجباری او از فوتبال شود. همین موضوع باعث شده بود بحث خداحافظی پولادی از فوتبال مطرح شود که حقیقت، پزشک پرسپولیس با رد این موضوع به قانون گفت:«خداحافظی پولادی از فوتبال صحت ندارد. اگر مشکلی داشت که الان نمی توانست دور زمین بدود. او از کادر پزشکی به کادر بدنسازی واگذار شده و اینکه چه زمانی بازی کند، ارتباطی به ما ندارد بلکه بدنساز و سرمربی تیم باید در این باره تصمیم بگیرند اما مهرداد الان هیچ مشکل پزشکی ندارد و زخمش هم کاملا بهبود پیدا کرده است.»

اخراج لاوره توسط قلعه نویی (جام نیوز)
اخراج گوران لاوره از استقلال حاشیه‌ای ترین خبری بود كه از اردوگاه آبی بیرون آمد. این بازیكن صربستانی ظهر دیروز برای حضور در تمرین‌های استقلال به كمپ ناصر حجازی رفت اما امیر قلعه نویی به محض آنكه با این بازیكن مواجه شد به وی گفت: «حق شركت در تمرین استقلال را نداری. در اختیار باشگاه هستی!» لاوره هم كه توقع چنین برخوردی را از امیر قلعه نویی نداشت، به حالت تعجب و ناراحتی كمپ ناصرحجازی را به سمت خانه‌اش ترك كرد. این بازیكن باید ظرف روزهای آتی همراه مدیربرنامه‌هایش به دفتر كار علی فتح الله زاده برود تا تكلیفش مشخص بشود. این در حالی است كه مدیرعامل استقلال نیز قصد دارد مبلغ قابل توجهی را از قرارداد این بازیكن كسر كند. گفته می‌شود لاوره رقمی مابین 200 تا 300 هزار دلار با استقلال قرارداد بسته است كه با توجه به عملكرد بسیار ضعیف در تمرین‌های استقلال و بی‌نظمی در جریان بازی با نفت تهران نیم بیشتری از این مبلغ از وی كسر می‌شود. البته طی روزهای گذشته برخی كه به این بازیكن نزدیك بودند كوشیدند امیر قلعه نویی را مجاب به پذیرش لاوره در تمرین‌های استقلال كنند اما سرمربی استقلال كاری را انجام داد كه علی فتح الله زاده دوست داشت. در واقع اخراج لاوره از تمرین استقلال كاری بود كه در راستای اهداف علی فتح الله زاده انجام شد چراكه مدیرعامل باشگاه استقلال پس از اینكه فهمید لاوره پیراهن استقلال را پس از بازی با نفت تهران به زمین كوبیده اعلام كرد دیگر این بازیكن را نمی‌خواهد.

میثاقیان قصد شرکت در جام حذفی را نداشت! (رادنیوز)
عدم تمایل سرمربی تیم پدیده شاندیز به شرکت در جام حذفی خبر عجیبی بود که رسانه ای شد. البته کنار کشیدن از جام حذفی به بهانه های مختلف در سالهای اخیر امری متداول بوده اما موضوع اکبر میثاقیان کمی تا قسمتی متفاوت است. آقای خاص فوتبال مشهد که ید طولانی در بالا آوردن تیم های لیگ یکی به دسته بالاتر دارد، سالهاست تمایلی به شرکت در مسابقات جام حذفی از خود نشان نمی دهد. به عبارت دقیق تر، درست از همان سالی که ابومسلم به رهبری اکبر میثاقیان در فینال جام حذفی و به دلیل اشتباهات متعدد داوری مشهور، بازی را به صبا باتری واگذار کرد، این مربی عطای حضور در این رقابت ها را به لقایش بخشید. گویا اکبر آقا به هر تیمی که می رفت همان ابتدا با مدیران آن تیم شرط می کرد تا از جام حذفی کنار بکشند! ظاهراً این اتفاق ابتدای امسال و در زمان عقد قرارداد با پدیده مشهد نیز افتاد و مدیران متمول این باشگاه تازه وارد تلویحاً بااین خواسته موافقت کردند. اما وقتی جام حذفی قرعه کشی شد و پدیده به پرسپولیس و پخش مستقیم و تبلیغ و ... خورد، دیگر شرایط عوض شد. مدیران پدیده بالاخره توانستند پس از اصرار فراوان اکبر میثاقیان را راضی کنند تا مقابل پرسپولیس به میدان بروند!