به گزارش سرویس ورزشی برنا، این رقابت ها روز پنجشنبه 17 بهمن ماه در سالن مجتمع فرهنگی ورزشی شهید ربانی شیراز پیگیری خواهد شد كه هر دیدار می تواند برای تیم های بالای جدول اهمیت خاصی داشته باشد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی که تا پیش از برگزاری دیدارهای این هفته با 27 امتیاز تیمی و 240 امتیاز انفرادی، صدرجدول را در اختیار دارد و به تازگی نیز در مسابقات جایزه بزرگ امارات عملكرد خوبی از خود برجای گذاشته است درنخستین دیدار به مصاف باشگاه پرهام می رود.

هرچند روی كاغذ دانشگاه آزاد را باید پیروز این مبارزه دانست اما باشگاه پرهام در هفته های گذشته به خوبی نشان داد در بخش كومیته از بهترین تیم های سوپر لیگ محسوب می شود.

دانشگاه در ادامه با تیم انتهای جدولی شهید داورزنی قرچک و سپس صنعت برق هرمزگان مبارزه می كند.

تیم آذرخودرو نوین نزدیک ترین تعقیب کننده دانشگاه آزاد و یكی از تیم های خوب و مدعی لیگ، ابتدا مقابل آوای رزم صف آرایی می کند و در ادامه فولاد مبارکه سپاهان و تیم لوله سبز آسیا(پایتخت) را پیش روی دارد.

هرچند آذرخودرو اسب خود را برای قهرمانی زین كرده است اما تیم لوله سبز آسیا در مسابقات هفته پیشین با برتری مقابل دانشگاه آزاد، خود را در قواره مدعی نشان داد و مبارزه این دو تیم بدون تردید حساسترین رقابت هفته جاری خواهد بود.

سپاهان هم این هفته علاوه بر مبارزه مقابل تیم آذرخودرو نوین، با مناطق نفت خیز جنوب و آوای رزم مبارزه می کنند.

شهید داورزنی قرچک که بدون کسب امتیاز درقعر جدول جای دارد ابتدا با تیم جندی شاپور شیراز مبارزه می کند و در مرحله سوم مقابل باشگاه پرهام قرار می گیرد.

لوله سبز آسیا(پایتخت) درمرحله نخست مقابل برق هرمزگان و در ادامه تیم مناطق نفت خیز جنوب قرار خواهد گرفت.

مبارزه تیم های جندی شاپور شیراز با برق هرمزگان و مناطق نفت خیز جنوب سایر دیدارهای این هفته است.

همچنین در این هفته دو تیم مناطق نفت خیز جنوب و شهید داورزنی قرچک هم در یک دیدار معوقه به مصاف هم خواهند رفت.