چهار بازی این هفته به صورت همزمان ساعت 16:00 در شهرستان های قزوین،اصفهان،زنجان و ماهشهر انجام می گردد.

در قزوین تیم فولاد هفت الماس بعد از قبول شکست مقابل تیم های پتروشیمی بندرامام و دانشگاه ازاد برد شیرینی در مصاف با فولاد ماهان سپاهان داشت، این هفته باید مقابل تیم صدرنشین گروه A به میدان برود .بازیکنان جوان تیم قزوین برای کسب دومین پیروزی خود در این مرحله سد محکمی چون پتروشیمی بندرامام را در پیش دارند با این وجود حریف راحتی برای بازیکنان نامی پتروشیمی نخواهند بود.

فولاد ماهان سپاهان که در بازی رفت موفق شد تیم دانشگاه آزاد را با پیروزی از پیش رو بردارد این هفته در اصفهان برای باز پس گیری رده دوم جدول گروه A میزبان دانشگاه آزاد خواهد بود.با توجه به نتیجه بازی رفت، بازی زیبا و نزدیکی در بازی برگشت از هر دو تیم انتظار می رود.

همیاری زنجان تنها تیم بدون پیروزی مرحله دوم مسابقات این هفته میزبان تیم مهرام است نماینده زنجان در بازی برگشت با اضافه شدن حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی به ترکیب تیم مهرام کار سختی در پیش خواهد داشت.

صنایع پتروشیمی ماهشهر که در بازی برگشت با اختلاف بسیار زیاد مغلوب تیم ذوب آهن شده بود این هفته برای جبران شکست دور رفت خود در خانه میزبان ذوب آهن می باشد.ذوب آهنی مطمئنا در این بازی کار راحتی برای شکست دوباره حریف خود نخواهند داشت.