به گزارش سرویس ورزشی برنا، سلیانچی اظهار داشت: در سال 93 مسابقات مختلف در مازندارن ، گیلان ، قشم و کیش برگزار می شود و ما در تلاش هستیم که این رقابتها در بهترین شکل ممکن انجام شود.
 
وی افزود: هدف ما این است که رقابتهای قهرمانی کشور گرامیداشت هفته تربیت بدنی مهرماه امسال در گیلان برگزار می شود که محل دقیق آن را متعاقبا اعلام خواهیم کرد . 

رییس انجمن جت اسکی در ادامه گفت: همچنین رقابتهای کاپ آزاد با حضور جت اسکی سواران سواحل شمالی کشور را به میزبانی استان مازندارن خواهیم داشت که هم اکنون برای زمان و محل آن در حال برنامه ریزی هستیم.
 
سلیانچی گفت: در ماه های آبان و آذر امسال دو مسابقه مهم کاپ آزاد کشور را در قشم و کیش برگزار خواهیم کرد که قصد بر این است بهترین های ایران با قدرت تمام در آن حضور یابند و به همین علت این مسابقات برای ما از جایگاه رفیعی برخوردار است.
 
رییس انجمن جت اسکی با اشاره به برگزاری جشنواره ورزش های دریایی و ترغیب جوانان آتیه دار برای حضور در این جشنواره مهم، خاطرنشان کرد: جشنواره ورزش های دریایی همزمان با ایام دهه فجر در منطقه آزاد کیش برگزار می شود که قصد داریم جوانان و نوجوانان در هر دو بخش آقایان و بانوان در آن شرکت داشته باشند.