به گزارش سرویس ورزشی برنا، فریبا بداغی افزود: اردوی آمادگی تیم بانوان عصر روز شنبه در آکادمی ملی المپیک خاتمه پیدا کرد و اردونشینان از پنجشنبه مجددا وارد اردو خواهند شد و در تست آمادگی جسمانی شرکت می کنند.

وی ادامه داد: این مرحله اردو به صلاحدید مربی بدنساز دو هفته به طول انجامید تا کاراته کاها از لحاظ بدنسازی به شرایط دلخواه برسند.

مربی تیم کاراته بانوان گفت: بچه ها از لحاظ بدنی در وضعیت آمادگی خوبی هستند و ما همه اهداف و برنامه هایمان را اجرا کرده ایم و عقب نیستیم.

وی در خصوص حضور در مسابقات تدارکاتی گفت: مسئولان فدراسیون پیگیری حضور تیم ملی در چند تورنمنت بین المللی هستند با این حال امسال به لحاظ تمرینی، اردو و امکانات مناسبی در اختیار ما بوده است و این شرایط تاثیر خوبی بر تیم داشته و هیچ بهانه ای نداریم.
بداغی ادامه داد: تیم کاراته بانوان از ابتدای سال در جام بوسفر، مسابقات دانشجویان جهان و لیگ جهانی شرکت کرده و وضعیت آمادگی خوبی دارد.

وی در خصوص زمان انتخاب نفرات و تیم اعزامی به بایهای آسیایی اینچئون، گفت: انتخابی آخر مرداد ماه و پس از ماه مبارک رمضان برگزار می شود اما در خصوص اینکه چه وزن و چه نفراتی را عازم این رقابتها کنیم هنوز تصمیم گیری نشده و باید در نشستی تمام شرایط را بررسی کنیم.

بداغی افزود: اوزانی که شانس بیشتری برای کسب مدال طلا در بازیهای آسیایی اینچئون داشته باشند را عازم این رقابتها می کنیم.