به گزارش سرویس ورزشی برنا، اسلاوکو ایوزیچ در حاشیه تورنمنت چهارجانبه هندبال تهران درباره وضعیت تیمش و همچنین حضور جوانان اسلوونی و ایران در این رقابتها گفت: در بازیهایی که مقابل تیم های رده های سنی مختلف ایران داشتیم، بازیکنان ایرانی نشان دادند از توانمندی مطلوبی برخوردار هستند و می توانند در صورت توجه بیشتر در آینده به موفقیت بیشتری دست یابند.

وی ادامه داد: سالن برگزاری رقابتهای تهران مکان بسیار خوبی برای تمرین تیم های ملی ایران در راه آماده سازی آنها برای حضور در رقابت های مختلف است و بر این اساس میتوان آینده روشنی را برای هندبال ایران ترسیم نمود.

سرمربی تیم ملی هندبال جوانان اسلوونی اضافه کرد: تیم های هندبال ایران باید با شرکت در مسابقات مختلف تجربه خود را افزایش دهند و در این صورت موفقیت های هندبال ایران تداوم خواهد یافت.

ایوزیچ در خصوص تیم هندبال اسلوونی نیز گفت: اگر بتوانیم در مسابقات قهرمانی اروپا از دور مقدماتی صعود کنیم و جزء 5 تیم برتر این رقابت ها باشیم، نتیجه مطلوبی برای ما خواهد بود.

در مسابقات چهارجانبه هندبال تهران تیم های ملی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان ایران به همراه تیم جوانان هندبال اسلوونی به مدت چهار روز با یکدیگر رقابت کردند و در تقابل دوباره تیمهای ملی جوانان ایران و جوانان اسلوونی هردوبار مهمان به پیروزی رسید.