به گزارش سرویس ورزشی برنا، ایوب بهتاج افزود: ما خودمان از مسئولان فدراسیون فوتبال خواستیم تا قبل از آغاز مسابقات لیگ ورزشگاه تختی وعلی دایی را مورد بازدید قرار دهند تا در فرصت باقی‌مانده نواقص برطرف شود.

وی گفت: بیش از هفت مورد ایرادی که فدراسیون گرفته، پذیرفته‌ایم و در صدد رفع آن ها هستیم و پیش‌بینی می‌کنیم تا آغاز مسابقات لیگ یک کشور بتوانیم نارسایی‌ها و موانع را برطرف کنیم.

بهتاج اضافه کرد: با توجه به اینکه ورزشگاه در اختیار تیم شهرداری است ما با همکاری مسوولان سازمان فرهنگی،‌ ورزشی شهرداری تلاشمان بر این است تا این موانع و ایرادات وارد شده برطرف و تختی برای انجام مسابقات لیگ یک شهرداری اردبیل آماده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هیات فوتبال استان اردبیل از بابت واگذاری زمین و استادیوم ورزشی با مشکل و مانعی روبه‌رو نیست و آمادگی داریم این کار را به مانند سایر هیات‌ها انجام دهیم.

وی اظهار کرد: ما تاکنون نیز در واگذاری زمین برای انجام مسابقه و محل مورد نظر مشکلی نداشتیم و از این به بعد نیز با تنگنایی روبه‌رو نیستیم.

بهتاج تصریح کرد: ‌البته ورزشگاه تختی به تیم شهرداری اردبیل واگذار شده تا بازی‌های لیگ یک خود را در آن جا برگزار کند اما در واگذاری ورزشگاه علی دایی هیچ محدودیتی وجود ندارد و خود ما از این امر استقبال می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: ‌تاکنون موردی گزارش نشده که به خاطر واگذار نشدن زمین مسابقه‌ای برگزار نشود بلکه همه هماهنگی‌ها در این زمینه انجام شده به طوری که تأمین نیروی انتظامی و اورژانس بر عهده تیم میزبان بوده و ما هیچ دخالتی در این زمینه نداریم.

بهتاج در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: رئیس هیات فوتبال استان اردبیل بدون اطلاع ما درخواست خود را برای برگزاری مسابقات زیر نور به فدراسیون اعلام کرده که در حال حاضر در برگزاری آن با مشکلات و محدودیت‌هایی روبه‌رو شدیم چرا که نورافکن‌های ورزشگاه‌های ما سال‌هاست که کلید نخورده و کار نمی‌کنند.

وی گفت:‌ 70 درصد نورافکن‌ها غیر فعال بوده و با این اوضاع و شرایط چگونه این هیات می‌خواهد بازی‌های خود را برگزار کند در حالی که اگر به ما اطلاع داده می‌شد و ما در جریان امر بودیم قطعاً در این زمینه دخالت کرده و برنامه‌ریزی لازم را انجام می‌دادیم.
 
بهتاج افزود: این نامه‌نگاری که بدون هماهنگی ورزش و جوانان انجام شده مشکلاتی را به وجود آورده و ما خواستار اصلاح و تعمیر نورافکن‌ها شدیم تا در انجام مسابقات مشکلی به وجود نیاید.