به گزارش سرویس ورزشی برنا، مهرزاد خلیلیان در این خصوص گفت: اگر فدراسیون هندبال تمایلی به حضور تیم سپاهان در مسابقات لیگ برتر هندبال کشور داشته باشد، می‌توانیم اعلام تیم داری خود را به هیئت مدیره ببریم و پیگیری کنیم.

وی تصریح کرد: این روزها هزینه کردن در هر رشته ورزشی انگیزه می‌خواهد و دشواری‌های خاص خود را به همراه دارد وما نباید فراموش کنیم که باشگاه سپاهان جزء باشگاه‌های قدیمی، با سابقه و باهویت است و فدراسیون با نظر خودش می‌تواند آینده‌ساز هندبال کشور باشند.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه اصفهان افزود: باشگاه سپاهان سال‌های سال در ورزش هندبال تیم داری کرده و موفق بوده است اما متاسفانه در 2 فصل گذشته به دلایل نامشخصی و مشکلاتی که به وجود آمده، تیم سپاهان از لیگ کناره گرفت و طبیعی است که دعوت فدراسیون را می‌طلبد.

وی بیان کرد: زمانی استان اصفهان قطب هندبال کشور بود، به طوری که بازیکنان این ورزش بدنه اصلی تیم ملی کشور را تشکیل می‌دادند و مربیان اصفهانی مربیان تیم ملی بودند اما به هر دلیلی از سرعت این ورزش در استان اصفهان کاسته شد.

خلیلیان گفت: سرپرست فدراسیون این حق را دارد که موضوع را برسی کرده و با باشگاه تماس بگیرد و بر حسب جلسه ای از نقطه نظرات باشگاه مطلع شود، تا باشگاه بتواند مواضع خود را رسما اعلام کند.

وی تصریح کرد: با سرپرست فدراسیون صحبتی در این باره نداشته ام زیرا دکتر نصیری به تازگی به سمت سرپرستی انتخاب شده است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان بیان کرد: باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، از نظر سازمان و سازکار، فعالیت هایش تعریف شده است و چندین مقام قهرماتی و نایب قهرمانی را توانسته کسب کند و 17 سال در آسیا حضور داشته و برای فدراسیون ایران و جهان شناخته شده است.

وی افزود: فدراسیون تمایل خود را برای حضور تیم سپاهان در زمان رئیس قبلی فدراسیون اعلام کرده است اما ممکن است سرپرست جدید تجدید نظر کند یا به بررسی بیشتری نیاز داشته باشد.

خلیلیان خاطرنشان کرد: هرچه تعداد تیم استان‌ها بالا برود بدون شک منجرم به توانمندی بیشتر تیم ملی می‌شود و این خود می‌تواند به نفع کشور عزیزمان ایران باشد