به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمدحسین کنعانی زادگان در ابتدا درباره بازی مقابل امیدهای کویت گفت: بازی دوستانه خیلی خوبی بود و دقیقا برنامه ای که خاکپور و صالح گفته بودند را به اجرا درآوردیم و بطورکلی همان تاکتیک هایی که در تمرینات انجام داده بودیم را در زمین به نمایش گذاشتیم.
وی ادامه داد: ما در چند ماه اخیر در بازی های دوستانه پیروز شده ایم اما می دانیم که همه این بازی های آماده سازی برای بازی های فروردین ماه است و می خواهیم در آن بازی های آنقدر خوب بازی کنیم که هیچ حرفی برای گفتن باقی نماند و قاطعانه به عنوان تنها تیم صعود کننده باشیم.
کنعانی زادگان در ادامه بیان کرد: همانطور که همه می دانند از پنج تیم حاضر در مسابقات فروردین ماه تنها یک تیم به مرحله بعد صعود می کند که با میزبانی این مسابقات در ایران می توانیم از امکانات میزبانی خود مانند حضور تماشاگران استفاده ببریم. پس از کسب موفقیت در این بازی های می توانیم خود را برای مرحله بعد آماده کنیم و در نهایت با کسب مجوز المپیک، این موفقیت بزرگ را پس از 40 سال به مردم کشورمان تقدیم کنیم.
وی در ادامه تاکید کرد: ما بازیکنان هم قسم شده ایم و هر چه که در توان داریم برای پیراهن تیم ملی کشورمان گذاشته ایم و بطور کامل خواسته های کادرفنی را به اجرا خواهیم گذاشت تا با استفاده از این فرصت، طلسم 40 ساله عدم صعود را بشکنیم.