به گزارش سرویس ورزشی برنا، مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو سال در تیم پرسپولیس بودم و دو قهرمانی با این تیم به دست آوردیم. 

شکوری در خصوص مذاکراتش با مسوولان و سرمربی تیم پرسپولیس، افزود: از باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند که در فهرست آقای استیلی قرار دارم؛ ضمن اینکه مدنظر دو مربی دیگر نیز بودم.

وی تصریح کرد: برای من مهمترین چیز این است که در فهرست سرمربی پرسپولیس قرار گرفته ام و همین موضوع یک نقطه مثبت در قراردادم است. خدا را شکر می کنم که به توافق رسیدیم و دو فصل دیگر در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

شکوری در مورد مبلغ قرارداد خود، گفت: مبلغ قراردادم خیلی پایین تر از سقف رعایت شده است؛ اما راضی ام.

مدافع پرسپولیس درباره کادر فنی جدید این تیم، افزود: کادر فنی از سوی باشگاه انتخاب شده و من بازیکن این تیم هستم و وظیفه دارم زیر نظر مربیان تیم کار کنم و بتوانم بهترین شرایط را داشته باشم و قطعا در فصل آینده مدعی سه جام هستیم.

مدافع پرسپولیس درباره حضور دو فصل گذشته اش در پرسپولیس، گفت: من دو سال در پرسپولیس بودم و با این تیم دو عنوان قهرمانی را کسب کردیم. مطمئن باشید به عشق هواداران و به خاطر اینکه پرسپولیس تیم بزرگی است، در این تیم ماندم. باشگاه های دیگر حتی دو برابر مبلغ این قرارداد را به من می دادند؛ اما پرسپولیس جایگاه دیگری دارد و خدا را شاکرم که با آقای کاشانی به توافق رسیدم و توانستم در خدمت این تیم باشم.