به گزارش خبرگزاری برنا در ایلام، سرهنگ "مهدی محمدکریمی" معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: رعایت حقوق شهروندی و رضایت‌مندی شهروندان، ثمره زحمات نیروی انتظامی است.
 
سرهنگ "مهدی محمدکریمی" در بازدید از یگان های شهرستان دهلران اظهار داشت: پلیس، مسئولیت بسیار سخت و دشواری بر عهده دارد که اگر بتواند آن را درست انجام دهد، رضایت مندی شهروندان را به دنبال خواهد داشت.
 
وی افزود: امروز مأموریت های نیروی انتظامی را در یک کلام، زمینه ساز آرامش و آسایش مردم می توان خلاصه کرد. معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: امنیت همانقدر که برای کلان شهرها مهم است، برای مردم روستاهای دور افتاده در شهرستان های مرزی نیز مهم و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 
سرهنگ "محمدکریمی" خاطرنشان کرد: امنیت برای تمام آحاد مردم بوده نه فقط برای افراد خاص و نزدیکترین دستگاه و نهاد برای مشارکت در ایجاد امنیت پایدار، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی است.
 
این مقام مسئول در ادامه، محورهای بازدید خود از رده های دور دست شهرستان دهلران را ارتقای سطح آموزش و آگاهی کارکنان و تحت نظر گاهها عنوان کرد و گفت: پلیس مصمم است با افرادی که بخواهند آرامش مردم سلب کنند برخورد جدی و قانونی خواهد داشت.