به گزارش خبرگزاری برنا در ایلام، "سید محمد موسوی" مدیرکل زندانهای استان ایلام در مراسم تجلیل از بازنشستگان مجموعه زندانهای استان ایلام گفت: دوران بازنشستگی نقطه اوج فرهیختگی است.

وی تصریح کرد: کسانی که عمر گرانبهای خویش را در سنگر اصلاح و تربیت گذرانده اند و با جدیت و همت والای خود در این عرصه به افتخار بازنشستگی نائل شده اند،شایسته تقدیر و تجلیلی ارزشمند هستند.

موسوی با آرزوی فردایی روشن و سرشار از موفقیت برای بازنشستگان گفت: خدمت خالصانه کارکنان این مجموعه علاوه بر بهره مندی دنیوی، اجری اخروی را به دنبال خواهد داشت چرا که در امر زندانبانی به احیای روح از دست رفته انسانها می پردازند و امید به زندگی روشن را در آنها زنده نگه می دارند.

وی افزود: کار زندانبانی در قالب فعالیت های اصلاحی و تربیتی به مثابه دمیدن روح در کالبد زندانیان است.

مدیرکل زندانهای استان ایلام مجدداً ضمن تقدیر ویژه از تلاشهای بی دریغ کارکنان بازنشسته مجموعه زندانهای استان طی سالهای خدمتی خویش، بهره مندی از تجربیات کاری و راهکارهای علمی آنها را مایه پیشرفت و ترقی در راستای اهداف والای سازمانی دانست و اظهار داشت: استفاده از توان و تجربه کارکنان بازنشسته در امر زندانبانی می تواند بسیار مثمر ثمر واقع شود و زمینه توسعه فعالیت های اصلاحی و تربیتی را برای دیگر کارکنان فراهم سازد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح های تقدیر و هدایا از کارکنان بازنشسته مجموعه زندانهای استان تقدیر شد.