به گزارش خبرگزاری برنا در غرب تهران مراسم جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان با همکاری سازمان بهزیستی و دانشگاه آزاد شهر قدس وبا حضور نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی، رییس اداره ورزش و جوانان، فرماندار، دادستان، نماینده ولی فقیه، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، رییس اداره صنایع معادن ورییس هیات امناء صنایع سطح شهر برگزار شد.
در ابتدای این مراسم سبزه گلین رییس سازمان بهزیستی این شهر ضمن تقدیر از دکتر حسن پور رییس دانشگاه آزاد شهر قدس که نهایت همکاری را در این جشن مشترک را داشتند و تشکر از همه مهمانان که در این مراسم با شکوه حضور به هم رساندند.
سبزه گلین در ادامه افزود: 3هزار پرونده تحت پوشش و 7هزار پرونده غیر مستقیم از این اداره خدمات می گیرند، که در پایان سال 92 مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون تومان کمک در قالب یارانه به مراکز نگهداری سالمندان و معلولان شهرستان پرداخت شد و یکصد میلیون تومان نیز بلا عوض به صورت کمک به مدد جویان تحت پوشش داده شد.
وی اظهار کرد: خدمت به مددجو خدمت به معصوم و خدمت به او نیز عین عبادت است.
سبزه گلین در پایان تاکید کرد: سیاست کلی سازمان بهزیستی استفاده بهینه وبیشتر از مشارکت عموم مردم جهت هر چه بیشتر و بهتر خدمات رسانی به مددجویان و معلولان است و این اداره در نظر دارد با برگزاری چنین مراسمی مردم را هر چه بیشتر جهت خدمت به خلق هدایت کند.
در ادامه گروه تواشیع الوارثین با تلاوت قطعاتی از اسماء وحسنی در زمان فرا رسیدن اذان مغرب حال وهوای روحانی به این مراسم دادند.
به گفته رییس بهزیستی در پایان مراسم جشن گلریزان، مبلغ دویست ده میلیون ریال جمع آوری شد.