.به گزارش خبر گزاری برنا در غرب تهران رییس شورای اسلامی شهرقدس در مراسم تجلیل از رزمی کاران در سالن شهدای گمنام گفت: مشکلات ورزشکاران به طور عمده به مسائل زیر ساختی و اماکن ورزشی شهرستان مربوط است.

پودینه با بیان وجود مشکلات اعتباری در میان هیاتهای ورزشی شهرستان گفت: هیاتها به سختی قادر به تامین هزینه های خود هستند و دیگر توان اجرای عملیات عمرانی را ندارند.

رییس شورای اسلامی شهر با اعلام خبر حضور تیم پیکان برای انجام مسابقات این تیم در ورزشگاه فوتبال قدس، گفت: جنبه فرهنگی این کار برای ما از بعد مادی آن مهمتر است،ضمن اینکه به لحاظ مالی نیز خسارتی متوجه شهر نمی شود و با این کار سعی داریم ورزش شهر قدس را به همه کشور معرفی کنیم.

پودینه تصریح کرد: از سیاستهای آتی و عمده شورای اسلامی ،ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی است که امید است با همکاری و تعامل با مسوولان ورزش در شهرستان بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

رییس کمیسیون ورزش و جوانان نیز در ادامه گفت: شورای دوره چهارم سعی کرده تا بیش از گذشته در جهت حمایت از ورزش شهرستان با حضور در باشگاه های مختلف، مراسم بدرقه و استقبال آنها و تقدیم هدایا و تقدیر نامه حمایت خود از آنها را اعلام کند.

حسین نوروزی با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از ورزشکاران گفت: برای انجام مقدمات این برنامه مدت زمان زیادی صرف شد و در آن از مربیان قهرمان پرور، ورزشکاران، پیشکسوتان و روسای هیاتهای ورزشی تقدیر شد.

نوروزی با اعلام بازدید از 34 باشگاه ورزشی فعال در شهرستان، افزود: در طی مدت فعالیت شورای چهارم، اعضای شورا با حضور در این باشگاهها از مربیان و قهرمانان مدال آور تقدیر کردند و تلاش می کنیم این روند ادامه داشته باشد.

نوروزی از ورزشکاران به عنوان افرادی که سعی در حفظ سلامت خود و جامعه دارند یاد کرد و گفت: از آنجایی که عقل سالم در بدن سالم است، از شما ورزشکاران تقاضا می‌کنیم کمک کنید تا سال دوم دوره چهارم شورا نیز به خوبی طی شود.

رییس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس از دوره چهارم به عنوان دوره ایی یاد کرد که با ثبات مدیریت سعی در ایجاد جوی آرام داشته و افزود: سعی شد با حفظ مسوولیتهایی که اعضا در این یک سال داشتند و تا حد زیادی با حوزه تحت مدیریت خود آشنا شدند، در سال دوم شاهد ارائه خدمات بهتری به شهروندان و اهالی ورزش شهرستان باشیم.
لازم بذکر است اعضای شورای اسلامی شهرقدس از 4 ورزشکار رزمی به نام های سهیل سلطانی، مهدی لطفی لو، شاهین لطفی و رومل غفاری تجلیل کردند.