به گزارش خبرگزاری برنا ولی نجاتی، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اعلام این خبر گفت: پایانه آزادی با استقرار 6 ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله خطوط تاکسیرانی، اتوبوسرانی درون و برون شهری، سامانه های تندرو نقش مهمی را در سفرهای شهری دارد.

وی با اشاره به حجم تردد مسافران در این پایانه گفت: بدین منظور با اجرای طرح ساماندهی پایانه آزادی نصب سیستم راهنمای مسافر با هدف اطلاع رسانی مناسب به شهروندان و تامین رفاه مسافران در حال انجام است.

وی افزود: تابلوها در ابعاد بزرگ تهیه شده است و به منظور راهنمایی مسافران با درج کد خطوط و مقصد در 3 درب ورودی پایانه آزادی نصب می شود.

نجاتی تصریح کرد: به منظور ارتقای کیفی خدمات رسانی شهروندان عملیات بهسازی سکوهای خطوط اتوبوسرانی، ساماندهی ایستگاه ها و لکه گیری و آسفالت محوطه انجام شد.به گفته معاون شهردار منطقه 5 همزمان با اجرای این طرح تابلوهای راهنما با ابعاد کوچکتر نیز تهیه شده است که با درج کد خط، مقصد و ایستگاه های طول مسیر در هریک از خطوط اتوبوسرانی نصب شد.

نجاتی افزود: به منظور ایجاد فضای معنوی و تامین رفاه مسافران همزمان با ساماندهی پایانه آزادی 2 باب نمازخانه در پایانه احداث شد.