در گرامیداشت روز شهدا همایش پیاده روی در نقاط مختلف کشوردر شهرستان ملارد با حضور فرماندار،امام جمعه شهرستان،اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان ادارات و مردم شهید پرور برگزار شد .
به گزارش خبر گزاری برنا دراین همایش خانواده های معظم شهدا در حالیکه هر یک عکسی از شهید خود را به همراه داشتند ، به همراه گروه های مختلف مردم از مسیر های تعیین شده خود را به گلزار شهدا رساندند و یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی را گرامی داشتند .

 




 همایش پیاده روی در ملارد از یلوار شهید مرشدی به سمت گلزار شهدای و شرکت کنندگان در پایان پیاده روی با حضور بر سر قبور شهدا با نثار شاخه های گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.





فرماندار ملارد در حاشیه این مراسم در گفتگویی کوتاه با برنا گفت: نشر فرهنگ ایثار و شهادت، مطالبه رهبر معظم انقلاب است و در این زمینه برنامه‌ریزی‌های متعددی انجام شده است.
وی افزود: خاک پاک شهیدان تربت متبرکی برای همه ماست ما شک نداریم آنها نزد خدایند، آنها شاهد و گواهند، آنها هر جا که بحث استقلال،‌عزت، مقاومت و کار خیر و پسندیده باشد، شهادت می‌دهند. آنها شاهد همه نیکی‌ها، خوبی‌ها و اخلاق حسنه هستند


عکس سارا صالحی