زهرا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار برنا از زنجان اظهار داشت: اردوی انتخابی تیم ملی دوگانه کشور در بخش بانوان طی سه مرحله در زنجان، شاهرود و قشم برگزار شد که خوشبختانه آخرین مرحله این اردو روز جمعه در قشم پایان یافت و بنده به عنوان نفر اول در رده سنی امید در ترکیب تیم ملی کشورمان جای گرفتم.

این ملی پوش زنجانی اظهار کرد: تیم ملی کشورمان علاوه بر اعزام بنده در رده سنی امید در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان نیز ملی پوشان خود را عازم این رقابت‌ها می‌کند که به ترتیب پرستو باستی از تهران، مژگان کاویانی از شیراز و زینب نوش آبادی از تهران در این رده‌های سنی شرکت می‌کنند.

محمدی با اشاره به اینکه امشب ساعت 4 بامداد عازم مسابقات دوگانه قهرمانی آسیا می‌شویم، افزود: این رقابت‌ها از پنجم آذر ماه به مدت سه روز در کشور فیلیپین جزیره سوبیک آغاز می‌شود که امیدوارم در اولین حضور تیم ملی دوگانه بانوان کشورمان در این رقابت‌ها بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم. 

این ملی پوش زنجانی گفت: در مسابقات دوگانه قهرمانی آسیا مهناز قوی پنجه به عنوان مربی بانوان و خلیل ا... غزنچایی به عنوان تکنسین تیم ملی کشورمان را همراهی می‌کنند.

وی اظهار کرد: بیش از این به دلیل کسب مقام‌های کشوری سابقه عضویت در تیم ملی کشورمان را داشته‌ام اما این اولین باری بود که در بخش بانوان اردوی آمادگی تیم ملی و اعزام به مسابقات برون مرزی را فدراسیون سه‌گانه کشور برگزار کرد.

محمدی افزود: در ورزش دوگانه چهار سال سابقه فعالیت دارم که زیر نظر مربیانی همچون زهرا حاجوی و فرزانه سلیمی در بخش دوومیدانی و محسن نظری در بخش دوچرخه سواری تمرین کرده‌ام.

در بخش آقایان محمد غزنچایی، سعید علیزاده، سلمان تیموری، احسان امینیان و محمد اصغری خاتونی عازم این رقابت‌ها می‌شوند.