به گزارش خبرگزاری برنا از زنجان در این مجمع مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین در جلسه گفت: مراحل انجام مجمع انتخابات هیات فوتبال همانند سایر هیات‌‎های ورزشی با چاپ آگهی و طبق آئین نامه و بخشنامه انتخابات انجام شد ولی با این حال تنها فریدون اصفهانیان کاندیدای این پست شده است چرا که کار در این حوزه مقوله‌ای است که نیازمند افرادی فداکار و جان فشان دارد که صرفا به جهت خدمت نه منفعت مالی در آن فعالیت کنند.

ایرج رحمانی افزود: فوتبال رشته ورزشی است که در دنیا علاقمندان فراوانی دارد و بر همین اساس برای اینکه شک و شبهه‌ای پیش نیاید کارکنان اداره کل این مجمع را طبق روال اداری و قانونی انجام داده‌اند.

رحمانی اظهار کرد: در طی این چهار سال تلاش‌ها و زحمات فراوانی را فریدون اصفهانیان و اعضای هیات آن انجام داده‌اند ولی با این حساب ممکن است همه انتظاراتی را که ما داشتیم برآورده نکرده باشد، اما با این حال تلاش‌های خوبی به‌‌ویژه در بحث زیر ساخت‌ها شده است به گونه‌ ای که 25 چمن مصنوعی و 7 چمن طبیعی در سطح استان‌ها و حتی در روستاها در هر دو بخش بانوان و آقایان داریم.

وی با اشاره به اینکه هیات فوتبال در بحث رشته فوتسال درخشش خوبی نداشته است، افزود: برای ما قابل قبول نیست نماینده شایسته فوتسال حداقل در لیگ دسته یک کشور نداشته باشیم و تقاضای ما این است که در چهار سال پیش رو این امر محقق شود.

رحمانی گفت: دردورترین روستاها سالن های استاندارد فوتسال داریم و می‌توانیم در آن‌ها فوتسال را راه اندزی کرده و از پیشکسوتان و ظرفیت‌های موجود برای ارتقای آن کمک بجوییم.

این مقام مسوول افزود: فوتبال برای همه و برای خانواده فوتبال است که باید هر کس در هر بخش و گوشه‌ای برای ارتقای آن کمک کند که رسانه‌ها نیز باید در این راه یاور ما باشند تا با توجه به مخاطبین زیاد آن بار سنگین این مسوولیت را به مقصد برسانیم.

رحمانی عنوان کرد: استان‌هایی به مانند ما می‌طلبد تا ادارات شهرستان‌ها و هیات‌های فوتبال با همکاری و تعامل خوب یکدیگر زمینه‌های رشد بیش از پیش فوتبال استان را فراهم سازند، چرا که زنجان شایسته بهترین‌هاست و باید در سکوهای بالاتر قرار گیرد و این نقص به یک فرد بر نمی‌گردد بلکه باید همه مشارکت کنند و با هم مشکل را حل کنند.

وی افزود: باید دوستانه و صادقانه با یکدیگر گفت‌وگو کنیم و نقاط ضعف هم را به نقاط قوت تبدیل کنیم چرا که با کنار نشستن و پشت سر هم حرف زدن مشکلی حل نمی‌شود بنده از تمامی افراد حتی از کسانی که علاقه‌ای به من ندارند دعوت به همفکری و مشارکت می‌کنم تا مشکلات را با صداقت و همیاری هم حل کنیم.

رحمانی در خاتمه به مشکلات تامین منابع مالی حمایت از تیم‌های حاضر در لیگ‌های کشور اشاره کرد و گفت: فردی داریم که با شغل پنچرگیری پنج تیم را تیم داری می‌کند ولی افرادی هستند که میلیاردها ثروت دارند ولی تیم داری حتی یک تیم را برعهده نمی‌گیرند.