مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان امروز در گفت‎وگو با خبرنگار برنا در زنجان ظهار کرد: بیشتر محورهای استان زنجان با بارش باران و لغزندگی مواجه است.

خوشکام با بیان اینکه در محور طارم و گردنه خانچایی مه غلیظ حاکم است، تصریح کرد: رانندگان در هنگام تردد در محورهای زنجان نکات ایمنی را رعایت کنند.

این مسئول با بیان اینکه فصل سرما زودتر از زمان پیش‌بینی شده آغاز شده است، تاکید کرد: رانندگان پیش از سفر تجهیزات گرمایشی را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند.

وی با اشاره به بارش باران در محورهای زنجان ادامه داد: به دلیل لغزندگی جاده رانندگان با سرعت مطمئنه در محورهای زنجان تردد کنند.

مسئول مرکز مدیریت‌ راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه طبق پیش‌بینی دمای شهر زنجان امروز به حداقل چهار درجه سانتی‌گراد خواهد رسید، اعلام کرد: وضعیت هوا در 24 ساعت آینده همراه با وزش باد شدید، بارش رگبار و باران است.

خوشکام با بیان اینکه احتمال بارش برف در ارتفاعات و گردنه‌های زنجان اعلام کرد: رانندگان در صورت تردد در این محور تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

این مسئول با بیان اینکه کارگاه‌های راهسازی در محورهای زنجان همچنان در حال فعالیت است، اظهار کرد: کارگاه‌های راهسازی در محدوده بین دو عوارضی زنجان - قزوین و زنجان - تبریز و جاده ترانزیت زنجان - تاکستان در حال فعالیت است.

وی با بیان اینکه تردد در محورهای دارای کارگاه راهسازی باید با احتیاط بیشتری صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: رعایت نکات ایمنی سلامت رانندگان و مسافران را به دنبال خواهد شد.